Vali Bektaş'a teşekkür ettiler...

Vali Bektaş'a teşekkür ettiler...

Merkezi Ankara'da bulunan Turizmci ve Seyahat Acentaları Derneği TURSAD, bünyesine bağlı 42 Seyahat Acentasının daveti ile Zonguldak ve yakın çevresini kapsayan turizm ürün ve değerlerinin tanıtımına yönelik info gezisi düzenlendi. Bu kapsamda Devrek, Gökçebey, Filyos, Zonguldak ve Karadeniz Ereğli'de kültür ve turizm değerleri turizm profesyonelleri tarafından gezildi.

16-17 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen turizm info gezisinin gerçekleşmesinde Zonguldak Valiliği, Zonguldak İl Özel İdaresi, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı ve İl Kültür Turizm Müdürlüğü yetkilileri de işbirliği ve katkıda bulunmuştur. Gezi kapsamında Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş ve kurum temsilcileri ile de biraraya  gelen seyahat acentası yetkilileri, gezdikleri yerler ve Zonguldak'ın turizm potansiyeli hakkında fikirlerini beyan ederek turizm sezonu öncesinde bölge hakkında bilgi edinme fırsatı bulduklarını ve sezon boyunca bölgeye geziler düzenleyeceklerini dile getirdiler.

Tanıtım gezisinin gerçekleşmesinde katkılarını esirgemeyen Zonguldak Valisi Erdoğan  Bektaş ile İl Ozel İdare, İl Kültür Turizm Müdürlüğü ve BAKKA yetkililerine teşekkürlerini ileten TURSAD yetkilileri tanıtım  gezisini tamamlayarak sezonda görüşebilmek temennileri ile Zonguldak'tan ayrıldılar.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2019, 19:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER