Vali Bektaş, oylamaya katıldı

"Anadolu Ajansı ülke içinde dışında gözümüz kulağımız. Özellikle son yıllarda yakaladığı habercilik başarısı, uluslararası düzeyde de adından söz ettiriyor"

Vali Bektaş, oylamaya katıldı

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

AA muhabirlerinin ve foto muhabirlerinin yurt içinde ve dışında çektiği fotoğrafları tek tek inceleyen Bektaş, "haber", "yaşam" ve "spor" kategorisinde 3 fotoğraf için oy kullandı.

Vali Bektaş, "haber" kategorisinde Özkan Bilgin'in "Mehmetçik'ten ilk iftar", "yaşam" kategorisinde Yahya Sezgin'in "Bir avuç arı" ile "spor" kategorisinde ise Burak Akbulut'un "Karatenin sultanları" isimli fotoğraflarına oy verdi.

Fotoğrafların birbirinden güzel olduğunu vurgulayan Bektaş, "Ciddi bir yarışma olduğu fotoğraflardan anlaşılıyor. Yıllardır da devam ediyor, artık geleneksel hale dönüştü. Tebrik ediyorum Anadolu Ajansı'mızı. Katılan arkadaşlarımıza da başarılar diliyoruz." dedi.

Bektaş, her bir fotoğrafın kendi alanında güzel fotoğraflar olduğunu dile getirerek, "Anadolu Ajansı ülkemizin içerisinde, dışarısında gözümüz, kulağımız. Özellikle son yıllarda yakaladığı habercilik başarısı ile uluslararası düzeyde de adından söz ettiriyor. Güzel işler yapıyorlar, emeği geçen herkesi teşekkür ediyorum." diye konuştu.

KAYNAK; AJANSLAR

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2018, 21:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48