Vali Tutulmaz, Babalar Günü'nü kutladı...

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, yayımladığı mesajla Babalar Günü'nü kutladı.

Vali Tutulmaz, Babalar Günü'nü kutladı...

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz'ın Babalar Günü ile ilgili paylaştığı mesajı;  Toplumsal yaşantımızda zorda ve darda kaldığımızda elimizden tutan, bizlere sonsuz sevgi, güven, güç ve destek veren, yaşamı boyunca kol kanat geren, ailemizin temel direği, bir çınar ağacı gibi gölgesinde huzur bulduğumuz babalarımız en değerli varlıklarımızdır.

Hayatımıza değer ve anlam katan, her daim üzerimize titreyen, koruyan kollayan, hüzün ve sevincimizi bizlerle yaşayan, bizlerle paylaşan,  istikbalimizi şekillendiren, doğru yolu gösteren, ışık ve ilham kaynağımız, fedakarlık, karşılıksız sevgi ve sabır timsali babalarımıza çok şey borçluyuz. Annelerimizi, babalarımızı ve büyüklerimizi bir gün değil her gün hatırlamalı sevgi ve saygıyla yaklaşmalı, her zaman yanlarında olmalıyız. Bu anlamlı günde babasız yaşamlarını sürdüren yetimlerimize sahip çıkılmasının onlara babalarının eksikliğinin hissettirilmemesinin, şefkatle yaklaşılmasının ve yüzlerinin gülmesinin sağlanmasının önemine yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta büyük bir fedakarlık ve emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin babaları olmak üzere tüm babalarımızın “Babalar Gününü” kutluyor kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu, uzun ömürler diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2020, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48