Yavuz Erkmen görevi devraldı, iddialı konuştu

Yavuz Erkmen görevi devraldı, iddialı konuştu

Yavuz Erkmen görevi devraldı, iddialı konuştu

Eski Zonguldak Valisi ve İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen bir önceki İl Başkanı Suat Mısırlıoğlu’ndan görevi devir aldı. 
İl Başkanlığında düzenlenen törene, il ve ilçe teşkilatları katıldı.
Yavuz Erkmen, kurulduğu günden bu yana İYİ Parti’de görev almış herkese teşekkür etti.
Erkmen: “Zonguldak halkının bilmesini istiyoruz ki bu bir bayrak yarışıdır. Çok kısa bir süreç olmasına rağmen öncelikle Ragıp Bayraktar ile başlayan bu süreç akabinde Suat Mısırlıoğlu ile devam etmiştir. Bugün de bu bayrak bana teslim edildi. Bizler bunu en iyi şekilde yapıp iyi parti en iyi şekilde temsil edeceğiz. Biz bir aileyiz ve bir bütünüz. Eski yeni diye hiçbir farkımız yoktur. İyi parti çok kısa bir zamanda kurulmasına rağmen %10’a ulaşan bir oy almıştır. Ama bu bize kafi değildir. Türkiye’nin şartları çok da bu ailenin genişlemesi gerektiğini gösteriyor. Demokrasinin vazgeçilmez unsurları siyasi partilerdir. Önemli olan ülkemizi sevmek, milletimizi, bayrağımızı sevmektir. O yüzden uygarca tartışıp uygarca fikirlerimizi söyleyeceğiz. Biz hiçbir partiye düşman gözüyle görmek istemiyoruz. Hepsi bizim arkadaşımız dostumuzdur. Fikir ayrılıkları olabilir ama hepsi bizim dostumuzdur. Biz onları da ikna edip bu aileyi büyütmek istiyoruz. Zonguldak çok sorunları olan bir ilimizdir. Bu sorunların üstesinden gelmekte birlik ve beraberlik gerektiriyor. Zonguldak’ta biz farkındalık yaratacağız. İyi parti olarak Zonguldak’ın sorunlarına sahip çıkıp Zonguldak’ın lehine olan her konuda iktidarın yanında olup onlarla birlikte hakkımızı sonuna kadar savunuruz. Türkiye’nin ve Zonguldak’ın aleyhine olan konularda da sonuna kadar mücadelemizi veririz. Çünkü biz Zonguldak’ı seviyoruz. Biz bugüne kadar kimseye kırıcı olmadık kimseye kötü bir laf söylemedik. Bundan sonra da bizim ağzımızdan en ufak birisi hakkında, kişilik hakkında en ufak bir şey duyamazsınız. Zonguldak’ta hem yerelde hem de genelde başarılı olmayı hedefliyoruz. Biz Zonguldak’ta hem mahalli idari ve hem de yerel seçimlerde çok güçlü bir şekilde çıkacağız. Türkiye’de de iyi partinin iktidarın adayı olan bir parti olduğunu ispat edeceğiz. Bizim hiçbir arkadaşımıza dışlamak gibi hiçbir arkadaşımız kenara koymak gibi durumları bizden görmeyeceksiniz. Bu anlamda bütün arkadaşlarıma kimse birbirinin aleyhinde konuşmak gibi durumları bu ailenin içerisine sokmayacağız. Ailede birlik önemlidir. Başarı tek bir kişinin hiçbir zaman olmaz. Başarı birlikte olur. Bu aile birliği bütünlüğü hak eden bir ailedir. Bu aile inşallah hem Zonguldak’ta yönetimlerde söz sahibi olacak hem de ülkemizde söz sahibi olacaktır. Biz genel başkanımız Meral Akşener’e inanıyoruz.”
MISIRLIOOĞLU: ‘EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM’
Bir önceki İl Başkanı Suat Mısırlıoğlu da yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Genel merkezin revizyon çalışmaları nedeniyle il yönetim olarak istifamızı Ankara’ya verdik. Yeni oluşumların yapılması gerekiyordu. Partinin daha da ileriye gidebilmesi için iktidara taşınabilmesi için revizyonların yapılması gerektiğini her zaman söyledik. Bu seçimi atlattık. Doğru ya da yanlış iyi veya kötü elimizden geldiğince yönetici arkadaşlarımız ile birlikte en iyisini yapmaya çalıştık. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”
BAYRAKTAR: ‘SEÇİMLERE HIZLI GİRDİK’
İYİ Parti kurucu başkanlarından Ragıp Bayraktar da: “On aylık bir siyasi parti olarak çok hızlı bir şekilde milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine girdik. Partinin kuruluşundan bu zamana kadar emek vermiş tüm il ve ilçe yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi. 
İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, kurucu başkanı Ragıp Bayraktar ve önceki eski İl Başkanı Suat Mısırlıoğlu’na plaket takdim etti.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 00:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48