ZONGULDAK BELEDİYE MECLİSİNİN 2. OTURUMU YAPILDI

ZONGULDAK BELEDİYE MECLİSİNİN 2. OTURUMU YAPILDI

Zonguldak Belediye Meclisi'nin Temmuz ayı ikinci birleşimi Belediye Başkanı Selim Alan başkanlığında başladı.

Bilindiği üzere dün (Çarşamba) Belediye Başkan Vekili Gökhan Çüteli Başkanlığı'nda gerçekleştirilen Temmuz ayı Birinci Birleşimi kanun gereği faaliyet raporununun belediye başkanının okunması zorunluluğu sebebiyle ve Başkan Selim Alan'ında Ankara'da olması sebebiyle, mecliste yapılan encümeni ve ihtisas komisyonları seçimlerin ardından bugüne (Perşembe) ertelenmişti.

CHP'li Meclis üyesi Turgut Aydın'da faaliyet raporunun ardından açıklamada bulundu.  Aydın: "15 ay boyunca Belediye Meclis üyelerini çalışmalar için kaç kez çağardınız. Her hafta basın mensuplarına bilgi veriyordunuz, özel kalem müdürlüğü gündeme gelince ara verdiniz. Sahil projesi ile ilgili hiçbir bilgimiz yok. Bizi kim davet etti? Doğru bilgi için bizi de davet edin. Çaylar sizden kurabiye bizden olsun" dedi.

Adama göre iş bulmadığını belirten Alan’ın sözlerinden bazı satır başları;

-Hiç bir zaman adama göre iş ayarlamadım. Daha öncekiler yapmış. Ama ben hayatım boyunca ayarlamadım. Ogan beyi sorarım.

-Duyuyoruz CHP’deki arkadaşlar grup kurmuşlar, basım işi vermek istiyorlar. Basınla işim yok. Bir tanesi ile para ilişkim yok. Zonguldak’taki en büyük samimiyetsizlik.

-Hayatım boyunca başımı önüme eğdirecek hiçbir şey yapmadım.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2020, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48