ZTSO 100'üncü yılını kutladı

ZTSO 100'üncü yılını kutladı

ZTSO 100'üncü yılını kutladı

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası'nın 100’üncü kuruluş yıl döneme nedeniyle çelenk koyma töreni düzenlendi.
Valilik önünde gerçekleştirilen törene, ZTSO Başkanı Metin Demir ve üyeler, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun katıldı.
ZTSO Başkanı Metin Demir yaptığı konuşmada şunları söyledi: “1919 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana ilimizin ve bölgemizin ticaretini geliştirmek ve ekonomiye katkı sağlamak amacıyla üyelerine hizmet veren Odamız,bugün 100. Hizmet yılını kutlamaktadır. Cumhuriyetin kurulması ile başlayan sanayi hamlesinin lokomotifi olan Zonguldak’ın, en önemli aktörlerinden olan odamızın 100. Yılı sebebi ile düzenlediğimiz çelenk sunma törenimize hepiniz hoş geldiniz.
Bizler ilk günkü heyecanla, bundan önceki yönetimlerin yaptığı gibi, Zonguldak için sürekli gelişimin öncüsü olmaya devam ediyoruz. Kuruluşundan bu yana projeleriyle ilimize yön veren odamız 100. Hizmet yılında da çağdaş yönetim anlayışını ve kalite standartlarını benimseyerek çalışmalarını sürdürmektedir. 
Odamızın 100.yılı münasebetiyle başlatmış olduğumuz prestij kitabı çalışmamız devam etmektedir. Bu anlamlı yılda, özgün bir eser ortaya koyarak 100. Yılımızı ölümsüzleştirmek istiyoruz.
Yine başka bir çalışma ile de odamızın kurumsal kimliğini yüz yıllık perspektifle modernize ediyoruz. 
100 yılı geride bırakan Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası'nın Yönetim Kurulu Başkanı olarak, Odamızın bugüne gelmesinde emeği geçen tüm eski Başkanlarına, Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerine, personellerine şükranlarımı sunuyor, vefat edenlere Allah'tan rahmet hayatta olanlara sağlık ve esenlik diliyorum.
Sonbaharda da daha büyük bir organizasyonla odamızın 100 yıllık tarihinde emeği bulunan ve ilimizin ekonomisine katkı veren üyelerimizle buluşarak, kendilerine ödüller vereceğiz.”

Gündem

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2019, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48