Sakatlar Derneği’nden KGD’ye ziyaret…

Sakatlar Derneği’nden KGD’ye ziyaret…

Sakatlar Derneği’nden KGD’ye ziyaret…
Zonguldak Sakatlar Derneği Başkanı Hüseyin Şirin, Başkan Yardımcısı Meral Demirbaş ve yönetim kurulu üyesi Kadem Öztürk Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD)yi ziyaret etti. 

KGD Yönetim Kurulu Başkanı Osman sav ve Dernek Başkan Vekili Mustafa Emen’le bir süre sohbet eden Sakatlar Derneği Başkanı Hüseyin Şirin, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü münasebetiyle ziyaret ettiklerini ifade ederek “Zor şartlar altında çok önemli ve değerli bir görevi yapıyor, kamuoyunu bilgilendiriyorsunuz. Basın kuruluşlarında görev yapan gazeteciler toplumun çıkarlarını göz önünde bulundurarak, kamuoyuna yaptıkları doğru haberlerle birlikte toplumun haber alma özgürlüğü yolunda büyük ve önemli görevler yapmaktadırlar. Bu anlamda sizleri ve değerli basın mensuplarının Dünya Gazeteciler Gününü kutluyor ve başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.

Başkan Osman Sav ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Sakatlar Derneği’nde güzel çalışmalar gerçekleştiren Hüseyin Şirin ve yönetimine başarılar diledi.

Okunma Sayısı: 789
Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2016, 13:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39