Akçakoca Beyediyesinin bazı birimleri Özkök Kültür evi’ne taşınıyor

AKÇAKOCA BELEDİYESİ BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ, UMUT IŞIĞI YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA BİRİMİ, MUHASEBE MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI GELİR SERVİSİ İLE ZABITA MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI BAZI BİRİMLER ÖZKÖK KÜLTÜR EVİ’NE TAŞINIYOR.

Akçakoca Beyediyesinin bazı birimleri Özkök Kültür evi’ne taşınıyor

Akçakoca Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü, Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Birimi, Muhasebe Müdürlüğüne bağlı Gelir Servisi ile Zabıta Müdürlüğüne bağlı bazı birimler Özkök Kültür Evi’ne taşınıyor.

Akçakoca Belediyesinin bazı birimlerinin Çuhalı Çarşısında bulunan Özkök Kültür Evi’ne Taşınmasına karar verildi. Akçakocalı vatandaşlara daha iyi daha hızlı hizmet vermek adına alınan karar doğrultusunda Akçakoca Belediyesinin birimlerinden olan Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma birimi, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Muhasebe Müdürlüğüne ait gelir servisi ile Zabıta Müdürlüğüne bağlı bir birim mevcut belediye binasından Çuhalı Çarşısında bulunan Özkök Kültür Evine taşınacak. Özkök Kültür Evinde bulunan kursiyerler ise Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Müdürlüklerince görüşülerek mağdur edilmemelerine özen gösterilerek tahliyesi sağlanacak.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2020, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39