Düzce Belediyesi parklarda çalışma yapıyor

Düzce Belediyesi parklarda çalışma yapıyor

Düzce Belediyesi parklarda çalışma yapıyor

Düzce İl Genel Meclis üyesi, aynı zamanda İnönü Parkının müsteciri Cahit Aydın kent merkezindeki parklarda ağaç katliamı yapıldığı iddialarına yanıt verdi. Parklarda yapılan yeni düzenlemelerin vatandaşın yararına olduğunu belirten Aydın, iddiaların siyasi rant sağlamak amacıyla ortaya atıldığını savundu.
Çalı türündeki bitkilerin kaldırıldığını ve parklardaki kullanım alanını açıldığını dile getiren Aydın Belediyemizin muazzam bir çalışması var. Her iki parkın birleştirilerek halkın kullanımına sunulması için bir çalışma yapılıyor. Bu işlem Bakanımızın ve Belediye Başkanımızın himayelerinde yapılıyor. Çalı türündeki ağaçların zayi olmaması için buradan kaldırılarak başka yere dikeceğiz dedi.
Ağaç katliamı iddiaları ile ilgili konuşan Aydın, Ben buranın müsteciriyim. Biri patırtı çıkartacaksa o ben olurum. Milletin menfaatine olan bir çalışmayla alakalı kötü yorumlar yapılması doğru değil. Burada yapılan çalışmayı millette, Allahta görüyor. Burayı kullanan insanlar dar yollardan geçerken bu gibi ufak tefek şeyleri mevzu yapmak, huzur kaçırmak kimseye menfaat sağlamaz. Dünyanın durumuna bir bakın. Biz birbirimizi seveceğimize, kollayacağımıza, milletin menfaatine olan bir çalışma ile alakalı spekülasyonlar çıkartmaya çalışılıyor. Bu yanlış dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48