Gençlik ve Spor Müdürü sporcuların ödülleri evine götürdü

DÜZCE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ İSA YAZICI, GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA YAPILAN SANAL MÜSABAKALAR SONUCUNDA DERECEYE GİREN SPORCULARA HEDİYELERİNİ EVLERİNE KADAR GİDEREK TAKDİM ETTİ.

Gençlik ve Spor Müdürü sporcuların ödülleri evine götürdü

DÜZCE(İHA) – Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Gençlik Haftası Etkinlikleri kapsamında yapılan sanal müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara hediyelerini evlerine kadar giderek takdim etti.

Tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizin de korona virüs nedeniyle zor günlerden geçtiği bu süreçte Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında spor müsabakaları sanal ortamda gerçekleştirildi.

Sanal Müsabakalar sonunda cimnastik branşı 9 yaş erkeklerde Mert Öztok birinci, 11 yaş kızlarda İrem Tuna birinci, Zeynep Şeyma Arslan ikinci, Ceylin Su üçüncü, 12 yaş erkeklerde Kaan Ayral birinci, 12 yaş kızlarda Derin Özdemir birinci, Nehir Yılmaz ikinci, Wushu branşında Sude Tekeoğlu birinci, Karate branşında ise Düzce merkezde erkeklerde Ahmet Çakır, kızlarda Gülcan Sağlam, Cumayeri erkeklerde Baturalp Çınar, kızlarda Ahsen Gül, Kaynaşlı erkeklerde Mustafa Kemal Yıldırım, kızlarda ise Ravza Minel Şener birinci oldu.

Dereceye giren sporculara ödüllerini Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ile Spor Hizmetleri Müdürü Gülay Ercan evlerine giderek takdim ettiler.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2020, 22:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48