Gündüz Düzce için hedeflerini açıkladı.

Gündüz Düzce için hedeflerini açıkladı.

Gündüz Düzce için hedeflerini açıkladı.

AK Parti Düzce Milletvekili Aday adayı iş adamı Zafer Gündüz Düzce için hedeflerini açıkladı. Projeleri ile diğer aday adaylarından bir adım öne çıkmayı başardı.
Düzce için akademik çalışma yaptırıyoruz ve hedefimiz Düzceyi marka şehir yapmak diyen Gündüz, Düzcenin yaşanabilir bir kent olması için yapılaşma noktasında önemli fikirleri olduğunu söyledi. Düzceyi değerli bir elmasa benzeten Gündüz elimizde çok değerli bir elmas var ancak bu elması pazarlayamıyoruz dedi.
Düzcenin bacasız sanayi olarak adlandırılan Turizmde ön plana çıkması için öncelikle alt yapı çalışmasının yapılması gerektiğini belirten Gündüz, önce turisti ardından da yatırımcıyı çekecek çalışmalar yapılması gerektiğini söyledi.
Düzcenin doğal zenginliklere sahip nadide bir kent olduğuna vurgu yapan Gündüz, Aynı gün içinde yaylaya çıkıp serin havanın tadını çıkarabilir aynı gün denize inip sıcak havada denizin keyfini sürebilirsiniz. Böyle bir imkan bir çok ilde yok. Bizim hedefimiz Düzcemizi ön plana çıkartarak bu noktada adımlar atabilmek. Bunun için de projelerimizi hazırladık dedi.
Düzcenin merkezinde daha çok yeşil alan ve çocuk oyun alanları olmasını arzuladığını belirten Gündüz, Düzce Belediyesinin bu alanda yaptığı çalışmaların desteklenmesi gerektiğini söyledi.
Güzdüz, konuşması şu sözlerle tamamladı; Düzcemizin daha da gelişmesi adına hazırladığımız projeler bizi heyecanlandırıyor. İnşallah seçilir Milletvekili olursak, tüm mesaimizi Düzcemiz için harcayacağız.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2018, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48