Otobüs durakları dezenfekte edildi

KORONA VİRÜS İLE MÜCADELE KAPSAMINDA DÜZCE’DE İL GENELİNDE DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR. BEYKÖY BELEDİYESİ’DE VATANDAŞLARIN YOĞUN OLARAK BULUNDUĞU OTOBÜS DURAKLARINDA DEZENFEKTE ÇALIŞMASINI YAPTI

Otobüs durakları dezenfekte edildi

DÜZCE (İHA) – Korona virüs ile mücadele kapsamında Düzce’de il genelinde dezenfekte çalışmaları devam ediyor. Beyköy Belediyesi’de vatandaşların yoğun olarak bulunduğu otobüs duraklarında dezenfekte çalışmasını yaptı.

Çin’in Vuhan’ın kentinde ortaya çıkmasının ardından kısa bir süre içerisinde Dünya genelinde milyonlarca kişiye bulaşan Korona virüs salgını ile mücadele Türkiye’de sıkı tedbirlerin alınması ile devam ediyor. Düzce’nin dört bir yanında belediyeler vatandaşların ortak kullanım noktalarında hemen hemen her gün dezenfekte çalışması gerçekleştiriyor. Beyköy Belediyesi ise otobüs duraklarını kullanan vatandaşların duraklarda dezenfekte yapılmasını istemesinin ardından, temizlik işleri müdürlüğü ekipleri bölgede dezenfekte çalışmasını gerçekleştirdi. Belde genelinde bulunan yaklaşık 100 otobüs durağı tek tek dolaşılarak temizlendi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2020, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48