Özel çocuklar fidanları toprakla buluşturdu

Özel çocuklar fidanları toprakla buluşturdu

Özel çocuklar fidanları toprakla buluşturdu

Dünya Otizm Farkındalık Günü ve Dünya Otizm Farkındalık Ayı etkinlikleri çerçevesinde Düzce Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğrencileri, öğretmenleri ve velileri fidan dikti.
Otizmli çocukların fidanları toprakla buluşturdukları anlardaki dikkatleri ve mutlulukları görülmeye değerdi. Fidanları dikerken, fidanları incitmemeye çalışan, onlara ruh katan, şefkat ile dokunan çok özel 68 çocuk, Orman İşletme Müdürlüğü çalışanlarına, Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğretmenlerine ve velilerine duygu dolu anlar yaşattı.
Okul Müdürü Mustafa Çalışan, böyle güzel ve anlamlı bir etkinlikle çocukları doğa ile buluşturdukları için Düzce Orman İşletme Müdürlüğüne teşekkür etti.
Düzce Orman İşletme Müdürü Selçuk Yıldız Ülke ormanlarının geleceği olan çocukların, daha güzel yarınlara hazırlanması için toplumun her kesiminin daha dikkatli ve duyarlı olmasını, bu konuda daha bilinçli davranılmasını, orman teşkilatı olarak bu konuda her zaman önceliklerinin çocuklar olduğunu belirtti ve çok özel misafirlerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 07:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48