Vali Dağlı kontrol noktalarında inceleme yaptı

DÜZCE VALİSİ DR. ZÜLKİF DAĞLI, KURBAN BAYRAMI MÜNASEBETİYLE İL GENELİNDE ALINAN TEDBİRLER KAPSAMINDA, YOL KONTROL ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN UYGULAMA NOKTASINI ZİYARET EDEREK, ALINAN TRAFİK TEDBİRLERİNİ YERİNDE DENETLEDİ. VALİ DAĞLI AYRICA JANDARMA EKİPLERİ VE SÜRÜCÜLERİN RAMAZAN BAYRAMLARINI KUTLADI

Vali Dağlı kontrol noktalarında inceleme yaptı

DÜZCE (İHA) – Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, kurban bayramı münasebetiyle il genelinde alınan tedbirler kapsamında, yol kontrol çalışmalarını sürdüren uygulama noktasını ziyaret ederek, alınan trafik tedbirlerini yerinde denetledi. Vali Dağlı ayrıca Jandarma ekipleri ve sürücülerin Ramazan Bayramlarını kutladı.

Vali Dr. Zülkif Dağlı, vatandaşların ve sürücülerin Kurban Bayramını huzurlu ve güvenli bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla alınan tedbirleri yerinde incelemek üzere ilk ziyaretini Sakarya-Düzce istikametinde bulunan yol kontrol noktasında yaptı. Burada alınan tedbirler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Dağlı, yolculuk yapan sürücülerle de bir süre sohbet etti. Vali Dağlı, yol uygulamasında vatandaşlar ve sürücülerle trafikte yapılan ihlal ve ihmaller hakkında sohbet edip trafik kurallarına uyarak güvenli seyahat edilmesi hususunda hatırlatmalarda bulundu. Vali Dağlı, sürücü ve yolcuların bayramlarını kutlayarak hayırlı yolculuklar diledi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 22:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48