Yemenici; Anadolu Lisesinin Kariyer Gününe konuk oldu

Yemenici; Anadolu Lisesinin Kariyer Gününe konuk oldu

Yemenici; Anadolu Lisesinin Kariyer Gününe konuk oldu

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Anadolu Lisesinin Kariyer Gününe konuk oldu. Öğrencilere hitap eden Başkan Yemenici, tecrübe ve deneyimlerini gençlerle paylaştı.
Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenicinin konuk olduğu programa öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Başarının sırrının inanmaktan geçtiğini belirten Başkan Yemenici Şuan da çok sevdiğim memleketime hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyorum diye ifade etti.
Hayatı ve Belediye başkanlığı görevine yönelik samimi açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, gençlere hayal kurmaları ve hedef belirlemeleri yönünde tavsiyelerde bulundu. Geleceğin yöneticileri gençlerin, iyi ve nitelikli eğitim almaları gerektiğine dikkat çeken Başkan Yemenici, kendisinin de çocukluğundan bu yana sürekli hedefleri olduğundan bahsetti. Göreve ilk geldiğinde Akçakoca içinde hedef koyduklarını kaydeden Başkan Yemenici Halktan Akçakoca Belediye Başkanlığı için yetki aldığımda kentimiz için hedef belirledik. Önce insan ilkesini hedef seçtik, Akçakocada güzel işler yapmak için kolları sıvadık. Bugün Akçakocayı hemen hemen istediğimiz noktaya getirdik. Ancak hedefler hiç bitmemeli, hayal ettiğimiz Akçakocayı oluşturmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz diye belirtti.
Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici konuşmasının sonunda öğrencilerin sorularına kendi yaşamından örnekler vererek cevaplandırdı, öğrencilerle tecrübelerini ve anılarını paylaştı.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2017, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48