Rektör Özer, Farabi III. AR-GE ve İnovasyon proje pazarı kuruluna teşekkür etti

Rektör Özer, Farabi III. AR-GE ve İnovasyon proje pazarı kuruluna teşekkür etti

Rektör Özer, Farabi III. AR-GE ve İnovasyon proje pazarı kuruluna teşekkür etti
Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, 103 projenin değerlendirildiği Farabi III. AR-GE ve İnovasyon Proje Pazarı düzenleme kurulunu makamında kabul etti. 

Ziyarete BEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. K. Varım Numanoğlu, Doç. Dr. Sibel Koçak, Doç. Dr. Meryem Akpolat Ferah, Doç. Dr. Rıdvan Baldık, Yrd. Doç. Dr. Şevket Ata, Yrd. Doç. Dr. Şenol Alan, Yrd. Doç. Dr. Serkan Karakış, Yrd. Doç. Dr. Gökhan Bayar, Yrd. Doç. Dr. Hakan Kaya katıldı. Çalışan, üreten herkese Üniversite olarak her zaman destek verdiklerini belirten Rektör Özer, Farabi III. AR-GE ve İnovasyon Proje Pazarı organizasyonu Bülent Ecevit Üniversitesi olarak gerçekleştirdiğimiz en büyük organizasyonlardan birisi. Zonguldak ili ve dışından çok sayıda proje bu organizasyona katıldı. Geniş ve katılımcı profilinin çeşitliliğiyle 103 projenin incelendiği başarılı bir organizasyon gerçekleştirdik. Başta Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Varım Numanoğlu olmak üzere organizasyonda gösterdiğiniz çabadan dolayı sizleri kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer FARABİ III. AR-GE ve İnovasyon Proje Pazarı organizasyonunu gerçekleştiren akademisyenlere organizasyonda gösterdikleri emek ve başarıları için teşekkür belgesi takdim etti.
Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2016, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48