İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama: O cümle Bakanımıza ait değil

İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama: O cümle Bakanımıza ait değil

İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama: O cümle Bakanımıza ait değil

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Bugün bir köşe yazısında geçen 'Genel yayılım bitti ama tedbirlerimize devam edeceğiz' cümlesi sayın bakanımıza ait değildir" denildi.
İçişleri Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği'nden yapılan açıklamada, "Bugün bir köşe yazısında geçen 'Genel yayılım bitti ama tedbirlerimize devam edeceğiz' cümlesi sayın bakanımıza ait değildir. Yazar ile telefonda yapılan sohbette bu ifadenin bazı uzmanların değerlendirmeleri olduğunun altı ısrarla çizilmiş ve bu sohbetin bir demeç olmaması vurgulanmıştır" denildi. 
İçişleri Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği, yazılı bir açıklama yaparak bugün bir köşe yazısında geçen "Genel yayılım bitti ama tedbirlerimize devam edeceğiz" ifadesinin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ait olmadığını bildirdi.
Söz konusu açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Bugün bir köşe yazısında geçen "Genel yayılım bitti ama tedbirlerimize devam edeceğiz" cümlesi sayın bakanımıza ait değildir. Sayın yazar ile telefonda yapılan sohbette bu ifadenin bazı uzmanların değerlendirmeleri olduğunun altı ısrarla çizilmiş ve bu sohbetin bir demeç olmaması vurgulanmıştır. Pandemi ile mücadelede rehavetten uzak durulmasının sürekli ifade edildiği bu hassas dönemde, böyle bir söylem ve yaklaşım, Bakanımız tarafından asla kabul edilmemektir."
 

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2020, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48