AVUKAT SÜLEYMAN CANER , BARO BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU.

AVUKAT SÜLEYMAN CANER , BARO BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU.

Avukat Süleyman Caner,, Ekim ayında yapılacak Baro seçimlerinde aday olduğunu açıkladı.
Caner konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı;
Zonguldak Barosu dayanışmayı ve kardeşliği önceleyen köklü ve güçlü bir barodur. Sırtı hukuka, akla, ilime ve irfana dayalı bu eşsiz baroya başkanlık etmek, çok büyük bir şeref ve mutluluktur.


Sizlerin desteği ile Zonguldak Barosu Başkan adayı olma onuruna eriştim. Asla tabi olmadan ama uzlaşıdan da asla kaçmadan ilimizdeki tüm kurumlarla ve sivil toplum kuruluşlarıyla olumlu diyaloglar geliştirdim.


  • Komisyonlarımızda görev alan meslektaşlarımla birlikte insan hakları, çocuk hakları, kadın hakları, hayvan hakları, çevre hukuku alanındaki tüm ihlallerde savunma görevimizi yerine getirdik ; ama meslek sorunlarını birincil meselemiz yapmaktan asla vazgeçmedik.

    Bana daima destek olan, güleryüzünü, dostluğunu esirgemeyen siz değerli meslektaşlarıma, yönetim kurulu üyesi yol arkadaşlarıma, delegelerimize, komisyonlarda görev alan tüm meslektaşlarıma ve baro personelimize çok teşekkür ediyorum.


Daha fazlasını yapmak için GÖNÜLLÜYÜM. Bugüne kadar yapmaya çalıştığım ve hep yürekten inandığım gibi sizlerle birlikte, ortak akılla, dostlukla, kardeşlikle, kutuplaşmadan, mesleğimizi ön planda tutarak, hakkı önümüze, hukuku yanımıza alarak adalet mücadelesi vermek için Ekim ayında gerçekleştirilecek olan 66 .Olağan Genel Kurulu'nda Zonguldak Barosu Başkanlığı'na adayım. desteklerinize talibim.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48