Gökçebey OSB Tüzel Kişilik Kazandı

Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Gökçebey OSB'nin kuruluş protokolünün Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğünce onaylanarak tüzel kişilik kazandığı müjdesini verdi.

Gökçebey OSB Tüzel Kişilik Kazandı

Gökçebey OSB'nin kuruluş protokolünün Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğünce onaylanmasının bölgemize hayırlı olması dileğinde bulunan Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk şunları söyledi;
"Gökçebey OSB tüzel kişilk kazanmıştır bölgemize hayırlı olsun. Gökçebey OSB, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğünün 15.11.2022 tarih ve 4203849 sayılı yazısı ve olurlarıyla onaylanıp 383 sicil numarası ile tüzel kişilik kazanmıştır.Bir yörenin kalkınması, feraha ermesi, insanların yüzünde ki mutluluk ifadesi ekonomik şartlara göre değişkenlik gösterir. Bizler de yöremizin kalkınması, bölge insanımızın yüzünün gülmesi amacıyla var gücümüzle mücadeleye devam ediyoruz. Bu vesile ile Zonguldak Gökçebey Organize Sanayi Bölgesi kuruluş protokolünün OSB mevzuatı çerçevesinde Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğünün 15.11.2022 tarih ve 4203849 sayılı yazısı ve olurlarıyla onaylanıp 383 sicil numarası ile tüzel kişilik kazanmıştır. Bölgemize hayırlı olsun"

detail-photo-fancybox-0

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER