TEMELLER ATILDI!!

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasının önemli projelerinden biri olan ''Zonguldak Mobilya ve Dekorasyon Ticaret Merkezi'nin'' temeli atılarak inşaatına başlanıldı.

TEMELLER ATILDI!!

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir Mobilyacılar Meslek Komitesi üyelerinin talepleri doğrultusunda başlattıkları Zonguldak Mobilya ve Dekorasyon Ticaret Merkezi kurulması çalışmalarında önemli bir aşamaya geldiklerini ifade etti.

Demir şunları kaydetti:

“Bu gün temelini attığımız Ticaret Merkezimiz tamamlandığında, mahalle aralarında kentleşme baskısı altında dağınık olarak, lojistik imkânları sınırlı bir şekilde faaliyet gösteren üyelerimiz, modern bir çalışma ortamına kavuşacak, insanlarımızda rahat bir şekilde alışveriş yapma imkânına kavuşacak.

İlimizde yaşayan mevcut mobilya müşterileri dışarıya kaçmayacağı gibi, yakın çevreden müşterilerin gelmesi ile mobilya sektörümüz daha da büyüyecek. Yaklaşık yedi ay da tamamlanmasını ön gördüğümüz Zonguldak Mobilya ve Dekorasyon Ticaret Merkezimiz tamamlandığında; taban alanı 500 m2, kapalı alanı 2500m2 olan 4,5 katlı 10 büyük mağaza, 7 adet küçük işyeri, 7 adet ofis, içerisinde yönetici odası, muhasebe, mescid ve ortak wclerin olduğu 170m2 lik  bir yönetim ofisi olacaktır.”

Demir, projenin gerçekleşmesinde katkıları olan Milletvekilleri, Vali Mustafa Tutulmaz ve Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’a teşekkür ettiğini ifade etti.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48