TIĞ'IN ALINMADIĞI MECLİSTE, GAZETECİLER RÖPORTAJ YAPMIŞTI

Ali Rıza Tığ'ın alınmadığı Meclise giren, Kdz. Ereğli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Necati Günay, Çebi Medya CEO’su ve Ereğli Gazeteciler Derneği üst kurul delegesi Yasin Çebi, Üst Kurul Delegesi Mehmet Öztürk ve Kdz. Ereğli ile Alaplı Gazeteciler Derneği Başkan Yardımcısı Yasin Ören gördükleri ilgiye teşekkür etmişlerdi.

TIĞ'IN ALINMADIĞI MECLİSTE, GAZETECİLER RÖPORTAJ YAPMIŞTI

Zonguldaktan Ali Rıza Tığın alınmadığı Türkiye Büyük Millet Meclisine  giren, Kdz. Ereğli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Necati Günay, Çebi Medya CEO’su ve KDz. Ereğli Gazeteciler Derneği üst kurul delegesi Yasin Çebi, Üst Kurul Delegesi Mehmet Öztürk ve Kdz. Ereğli ile Alaplı Gazeteciler Derneği Başkan Yardımcısı Yasin Ören gördükleri ilgi sebebiyle Özbakır başta bölge Mileltvekillerine teşekkür etti. 

TBMMsine AK PArti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır ile bazı Miletvekillerini ziyaret eden bu dört isim gördükleri ilgiden memnun ayrılmış bir şekilde Kdz. Ereğli İlçesine dönmüştü.

Ereğlideki heyetin ıcak ilgi ve alaka ile karşılaştığı aynı Meclise giremeyen Tığ, bir yalanın arkasına sığınarak, meclise girdiğini söylemiş, kimle görüştüğünü dahi kamuoyuna açıklayamamıştı. 

Tığın bu söylemin yapılan araştırmalar sonrasında gerçek olmadığı ve Tığın Meclis Polislerinin uyarısı ile meclise giremeden evinin yolunu tuttuğu öğrenildi. 

 
Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2017, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER