Zerrin Güneş, Başbakan ile görüştü

Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş Antalya’da düzenlenen belediye başkanları ile istişare toplantısı sonrası Başbakan Binali Yıldırım ile görüştü.

Zerrin Güneş, Başbakan ile görüştü

Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş Antalya’da düzenlenen AK Parti Belediye Başkanları ile istişare toplantısının ardından AK Parti Bayan Belediye Başkanları ile birlikte Başbakan Binali Yıldırım ile bir araya geldiler.

Başkan Güneş, AK Parti Belediye Başkanları istişare toplantısından sonra bayan belediye başkanlarımız ile birlikte Başbakanımızdan görüşme talebi ettik. Sağolsunlar Başbakanımız bizleri kırmadı ve bir araya geldik. Bu vesile ile Başbakanımıza Saltukovamızın sorunlarını anlatma fırsatı bulduk. Diğer Belediye Başkanı arkadaşlarımla birlikte hazırlamış olduğumuz projelerimizin hayata geçirilmesi için kendilerinden destek olmalarını istedik. Bizim açımızdan çok verimli bir görüşme oldu. Rabbim hükümetimizin ve tüm Belediye Başkanlarımızın çalışmalarında kolaylıklar nasip etsin. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı sistemi için 16 Nisanda yapılacak olan referandumda Ülkemiz için, bayrağımız için, milletimiz için neden evet dediğimizi vatandaşlarımızla tek tek bir araya gelerek anlatacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2017, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48