ÇEBİ GRUP CEO'SU YASİN HAMZAÇEBİ POLİS HAFTASINI KUTLADI

ÇEBİ GRUP CEO'SU YASİN HAMZAÇEBİ POLİS HAFTASINI KUTLADI

Çebi Grup Ceo'su Yasin Hamzaçebi, Polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutladı.

Hamzaçebi'nin mesajı aynen şöyle:

"176 yıldır olduğu gibi bugün de aynı gayretle en zor şartlarda dahi milletimizin huzuru ve güvenliği için çalışan Türk Polis Teşkilatımızın mensupları, bu kutsal mesleğin güçlü koruyucuları, kahraman polislerimiz yürüttükleri görevleriyle en büyük takdiri hak etmektedirler.

10 Nisan 1845 yılında Polis Nizamnamesi adıyla kurulan Türk Polis Teşkilatında görev alan kıymetli ve donanımlı polislerimiz, toplumumuzun güvenliği için gecesini gündüzüne katarak, büyük bir özveri ve sağduyuyla ülkemizin dört bir yanında gayretle çalışmaktadırlar. Ülkemizde de görülen koronavirüs hastalığının yarattığı bu sıkıntılı zamanlarda da, yine görevleri başında sağlığımız ve her türlü tehlikelere karşı amansız bir mücadele göstererek bizleri koruyup kollamakta, olağanüstü bir güçle çalışarak sorumluluklarını layıkıyla yerine getirmektedirler.

Türk Polis Teşkilatı’mızın kuruluşunun 176. Yıldönümünü ve Polis Haftası’nı kutluyor, gerektiğinde canları pahasına mesleğini icra eden, görevi başında şehit olan emniyet mensuplarımızı minnet ve saygıyla anarak tüm polislerimize gösterdikleri özverili çalışmaları için de gönülden teşekkür ediyor başarılar diliyorum."

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2021, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39