AK PARTİ'DEN EMNİYET VE ERBİRLİK'E ZİYARET

AK PARTİ'DEN EMNİYET VE ERBİRLİK'E ZİYARET

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı Yöneticileri, bugün ilçede bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları ile birlikte; Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ile S.S. Erbirlik Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi’ni ziyaret etti.

AK Parti heyeti tarafından ilk ziyaret, Polis Haftası münasebetiyle Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yapıldı. Ziyarette Emniyet Müdürlüğü binasındaki birimler gezilerek, bu birimlerde çalışan polislere karanfil takdim edilip Polis Haftaları kutlandı. Başkan Bozkurt emniyet mensuplarıyla sohbet ederek, zorlu pandemi sürecinde gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür etti, görevlerinde başarılar diledi. Ziyarette Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çelik de Başkan Bozkurt ve beraberindeki partililere eşlik ederek, birimler hakkında bilgi verdi. Emniyette çalışan polisleri ziyaretin ardından AK Parti heyeti, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çelik’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Bozkurt, bu süreçte yürüttükleri çalışmalardan dolayı Çelik’i tebrik ederek, görevlerinde başarılar diledi.

Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çelik ise Bozkurt’a teşekkür ederek, ilçe halkının huzuru ve güvenliği için ellerinden geleni yaptıklarını ve yapamaya devam edeceklerini belirtip, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Günün ikinci ziyareti ise Kışla mevkiinde bulunan S.S. Erbirlik Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi’ne yapıldı. Ziyarette Bozkurt, bir süre önce yapılan genel kurulda yeniden göreve seçilen Kooperatif Başkanı Seçkin Turhan ile yönetim kurulu üyelerini tebrik etti. Turhan ise ziyaretten dolayı Saffet Bozkurt ve ekibine teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2021, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48