GÜLÜÇ BELEDİYE BAŞKANI DEMİRTAŞ, MEVLÜD OKUTTU

GÜLÜÇ BELEDİYE BAŞKANI DEMİRTAŞ, MEVLÜD OKUTTU

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü dolayısıyla Mevlit okuttu.

Gülüç Belediyesi Düğün Salonu’nda katılımın yoğun olduğu programa AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, AK Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program, protokol konuşmaları ile devam etti.

DEMİRTAŞ: BİRLİĞİMİZ BERABERLİĞİMİZ KARDEŞLİĞİMİZ BOZULMASIN

Ne pahasına olursa olsun vatana sahip çıkacaklarını söyleyen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, programa katılan herkese teşekkür etti. Demirtaş konuşmasında, şöyle dedi:
“15 Temmuz hain darbe girişimini hepimiz yaşadık, orada birçok evladımız şehit oldu, şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Biz milli duygularımıza, vatanımıza, bayrağımıza zeval verdirmeyiz. Hainler emellerine hiçbir zaman ulaşamazlar. Çünkü Türk insanı vatanına, bayrağına bağlıdır. Bunu 15 Temmuz’da bir kez daha gösterdiler. Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz bozulmasın. Ne pahasına olursa olsun, vatanımıza sahip çıkmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımıza sizin huzurunuzda bir kez daha teşekkür ediyorum, ayağına taş değmesin. Bugün programımıza katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzü kutluyorum.”

ÇAKIR: UNUMUYORUZ UNUTMAYACAĞIZ UNUTTURMAYACAĞIZ

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ise şunları kaydetti:
“15 Temmuz’u o hain geceyi unutmuyoruz, unutmayacağız, unutturmayacağız. O gece 251 vatan evladı şehadetle buluştu. 1491 yaralımız oldu. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Yaralılarımıza hayırlı uzun ömürler diliyoruz. Bu ülkenin gelişiminden rahatsız olanlar, farklı çalışmalar ile bize engel olmaya çalışıyorlar. En sonunda içimize koyun postu yerleştikten sonra gelişmemize engel olmaya çalıştılar. Ama bu aziz millet başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 15 Temmuz’da olduğu gibi, bundan sonra da bu hainlerin sürekli karşısında olacağız. Bugün Suriye’de sözü geçen bir ülkeysek, bugün Libya’nın yanlışına dur diyebiliyorsak, bugün Ayasofya’yı camiye çevirebiliyorsak, başta Cumhurbaşkanımız sonra ona destek veren siz değerli aziz milletin sayesindedir. Allah bu milletimize zeval vermesin. Bugün bu programı düzenleyen Gülüç Belediye Başkanımız Gökhan Demirtaş ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

YILMAZ: ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ HEP BERABER GÖSTERECEĞİZ

AK Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, programı düzenleyen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’a teşekkür ederek, şehitlere Allah’tan rahmet diledi. Yılmaz konuşmasında, “Bugün 4. yılı olan, hain FETÖ Terör örgütünün ülkemizi karıştırmaya yönelik yapmış olduğu o hain saldırıda gözlerini kırpmadan canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet, minnet, şükranla anıyorum. Gazilerimize sağlıklı, hayırlı uzun ömürler diliyorum. Dileğimiz odur ki, böyle hainleri içimizde barındırmaması için elimizden gelen gayreti hep beraber göstereceğiz. Bugün bu programı düzenleyen Gülüç Belediye Başkanımız Gökhan Demirtaş’a teşekkür ediyorum” dedi. Yapılan konuşmaların ardından program mevlit okunması ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2020, 21:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48