Posbıyık, Kepez Mahallesi'nde kıraathane toplantısı

Posbıyık, Kepez Mahallesi'nde kıraathane toplantısı

Posbıyık, Kepez Mahallesi'nde kıraathane toplantısı

Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, Kepez Mahallesi'nde kıraathane toplantısı düzenledi.

Oldukça kalabalık olan toplantıda konuşan Posbıyık, "Belediyecilik tecrübe işidir. Belediyecilik bizim işimizdir. Sizlerden istirham ediyorum, bu yerel seçimlerde siyasi parti ayrımı gözetmeden oylarınızı tek bir aday ve ekibi etrafında, bizim etrafımızda birleştirin. Ereğli’yi en iyi ben tanıyorum. Ereğli’nin de nasıl düzeleceğini en iyi ben biliyorum" dedi.

Belediye başkanı seçildiği takdirde hayata geçirmek istediği bazı projeler hakkında da bilgi veren Halil Posbıyık, mahallelerde kreş yapılacağını, üniversitenin Ereğli'ye kazandırılacağını, festivallerin devam edeceğini, sahilin baştan sona yenilenerek ışıklandırılacağını, Aşevini bir an önce hayata geçireceklerini, Kepez Dağ Evleri bölgesinde viyadük yapılacağını da belirterek, ilçeye yeni üretim tesisleri kazandırılarak istihdama katkı sağlayacakları müjdesini de verdi.

Başkan Adayı Halil Posbıyık’ın konuşmasını dinlemeye gelen vatandaşlarda Posbıyık’a sorunlarını ve taleplerini ileterek, çözüm bulunmasını istediler.

CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık ve beraberindeki meclis üyeleri kıraathane toplantısının ardından seçim çalışmaları kapsamında Belen’de yapılacak olan halk toplantısına hareket ettiler.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48