SENDİKA BAŞKANI YILMAZ, ERDEMİR ÇALIŞANLARIYLA BİRARAYA GELDİ

SENDİKA BAŞKANI YILMAZ, ERDEMİR ÇALIŞANLARIYLA BİRARAYA GELDİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yakup Yılmaz, yetkili bulundukları Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda (Erdemir) çalışan üyeleri ile iftarda bir araya geldi.

Yılmaz, dün (19 Nisan) beraberinde Erdemir İnsan Kaynakları Direktörü Atilla Yelboğa ve Endüstri İlişkileri Müdürü Karam Çelebi ve Türk metal Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Erdemir Sevkiyat Yemekhanesinde şirket çalışanları ile bir araya geldi.

Yılmaz ve beraberindekiler, Koronavirüs (Covid-19) salgınına tüm tedbirlerin alındığı yemekhanede, işçilerle birlikte sıraya girerek yemeğini aldı.

Özel sıralanmış 2 kişilik masalarda oturan Yılmaz ve beraberindekiler, akşam ezanının okunması ile birlikte oruçlarını açtılar.

Yılmaz, ve beraberindekiler, iftarın ardından Erdemir Ambarlama ve Sevkiyat Müdürlüğü İş Dağıtım Salonunda verilen molada üyelerle birlikte çay içtiler. Daha sonra ise şube yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Erdemir Hammadde Manipülasyon Bakım Ünitesine geçen Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yakup Yılmaz, burada da çay içerek üyeleriyle kısa süreli sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2021, 13:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48