KOZTAŞ BAŞKANI KIZILKAN, AVM HATTINA TALİP OLDUKLARINI AÇIKLADI

KOZTAŞ BAŞKANI KIZILKAN, AVM HATTINA TALİP OLDUKLARINI AÇIKLADI

Kozlu Özel Halk Otobüsü İşletmeciliği Kooperatifi  Başkanı Engin Kızılkan, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan'ın meclis toplantısında "Yeni bir halk otobüsü ihalesine hazırlanıyoruz" sözleri üzerine AVM hattına talip olduklarını açıkladı.

Kızılkan, Zonguldak Belediyesi'nin polisevi'ne kadar olan bölümü kapsayan AVM hattını ayrı olarak ihaleye çıkartılması durumunda KOZTAŞ olarak ihaleye gireceklerini ve bu hatta talip olduklarını ifade etti. Kızılkan, "Zonguldak Belediyesi'nin halk otobüsü ihalesi olacak diye biliyoruz. Buna da hazırlanıyoruz. Fakat şöyle eğer ki AVM hattını polisevine kadar olan güzergah, yani bizim güzergahımız üzerinde olan güzergahı eğer ki tek hat olarak ihaleye çıkarsa bu ihaleye girerek eskisi gibi hizmet vermeyi düşünüyoruz. Diğer türlü bizi aşar. Tabii oradaki çalışan arkadaşımız daha tecrübeli, Bizim kimsenin ekmeği ile oynamak gibi bir gayemiz bir niyetimiz asla yoktur." dedi.

Kozlu Özel Halk Otobüsü İşletmeciliği Kooperatifi Kozlu halkına en iyi hizmeti sunmaya gayret gösterdiklerini belirten Kozlu Özel Halk Otobüsü İşletmeciliği Kooperatifi Başkanı Engin Kızılkan, "İyi hizmet ettiğimizi düşünüyoruz. Araçlarımızdan sürekli kolonya ve dezenfekte hiç eksik etmedik. Yolcularımıza kolonya ikramlarımız oldu. Bu süreçte Sayın Belediye Başkanımız Ali Bektaş 10 ton mazot yardımı yaptı sağ olsun. Tabii zor bir pandemi süreci geçiriyoruz. Sağlıkçıları 3 ay ücretsiz taşıdık. Bu hastalık ilerleyince belediyenin imkanları da daraldı. Biz kendi imkanlarımızla kolonyalarımızı aldık, dezenfektelerimizi kullandık. Daha sonradan 65 yaş üstü kısıtlama geldi biliyorsunuz. Bu kısıtlama bittikten sonra tekrar 65 yaş üstü araçlara binmeye başladılar. Bu süreçte ücretsiz taşımaya devam ettik 65 yaş üstünü. " Şeklinde konuştu. 

 

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2020, 10:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 9 ay Önce

Ya sen ilk önce kozlu üniversite hastanesi gidiş gelişleri yapta ondan sonra konuş elinize yüzünüze bulastirdiniz zaten eski firma hiç bir zaman hastane arabasını kozluya sokmazdı kaç arabayla çalışıyosunuz acaba arabaların yarısı yatiyo az arabayla çok iş yapmaya çalışıyosunuz giden firmayı arar olduk siz onlardan 100 kat beter çıktınız kafaniza göre çalışıyosunuz kozlu belediyesi niye bu işe el atmiyo

Ibrahim yesilyurt
Ibrahim yesilyurt - 9 ay Önce

Halk Otobüsü konusunda kozlu ya tarafına câlisan köytaş şirketinin araclari 5 dakikada 5 araç geçmekte dakikada bir araç geçmekte aslında bence bu hak bu çalışan kostas firmasına verilmeli bizler emniyette ışimiz olduğunda veya avemelerde ışimiz olduğunda kozludan gelip indiğimizde bir daha zonguldaga devam etmemiz gerektiğinde kozlu araçlarına binemiyoruz almıyorlar zon güldal araçlarını 15 20 dakika beklemek zorunda kalıyoruz artık bu durumun düzeltilmesi lazım yetkililer duyun artık sesimizi

SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39