Devrek'de iki teknik adamda fayda sağlamadı

Devrek’de iki teknik adamda fayda sağlamadı

Devrek'de iki teknik adamda fayda sağlamadı

BAL Liginin ilkyarısının son maçında evinde Kırşehir Belediyespor’a 4-1 yenilen Devrek Belediyespor’amoraller iyice bozulurken, yeni teknik adam Ahmet Yılmaz’da fayda etmedi.

BAL’da oynadığı 13 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik ve 8 yenilgi alarak ilk yarıyı 7 puanla 11. Sırada tamamlayan Devrek Belediyespor’da Selçuk Sarı sonrasında yeni teknik adam Ahmet Yılmaz’da fayda etmedi.

SARI YÖNETİMİNDEKİ DEVREK  9 MAÇTA 7 MAĞLUBİYET 1 BERABERLİK,BİR GALİBİYETALDI

Selçuk Sarı yönetiminde Devrek Belediyespor, Ereğli Belediyespor’a 3-0, Kırıkkalespor’a 3-2 Çankırıspor’a 4-0,  Yeniçağaspor’a 2-0,  Kırıkkalespor’a 2-0, Bartınspor’a 3-1 ve Bağlumspor’a 4-0 yenilirken,Sincan Belediyespor ile 1-1. 100 Yıl Soğukspor’u 2-1 yenmeyi başardı. 

DEVREK,TEKNİK ADAMSIZ ÇIKTIĞI ÇUBUK MAÇINI 1-0 KAZANDI

Teknik adam Selçuk Sarı’nın görevden alınması nedeniyle Devrek Belediyespor yönetimi Çubuk maçına teknik adamsız çıkmış ve Çubukspor’u ise 1-0 yenmeyi başarmıştı.

AHMET YILMAZ’DA FAYDA OLMADI

Selçuk Sarı’nın görevinden alınmasının ardından Devrek yönetimi İstanbullu tecrübeli teknik adam Ahmet Yılmaz’ı göreve getirdi. Göreve gelir gelmez takımla iki maça çıkan Yılmaz, ilk maçta Kastamonu ÖİKH’ye 2-1, Kırşehir Belediyespor’aise  4-1 yenilerek hem puan yüzü göremedi hem de Devrek Belediyespor’u bu kötü durumdan kurtaramadı.

9 GOL ATTI 28 GOL YEDİ

Devrek Belediyespor  teknik adamlar Sarı ve Yılmaz nezaretinde çıktığı maçlarda 9 gol atarken, kalesinde ise 28 gol gördü.

TRANSFER ARDI ARDINA PATLAYACAK!

Ligin ilk devresinde istediğini bulamayan ve ligin 11.sırasında yer alan Devrek Belediyespor yönetim , ikinci yarı maçları öncesinde güçlü bir kadro yapmak için kolları sıvadı. Yönetimin kendi içinde anlaştıkları bazı futbolcular olduğu öğrenilirken, yeni teknik adam ise daha önce beraber çalıştığı ve bildiği oyuncuları yönetime sunduğu ve iyi bir Devrek Belediyespor görmek istiyorsanız bu oyuncuları transfer edin dediği alınan bilgiler arasında. Yönetim ise teknik adamın dediği futbolcuları transfer etmek için teknik adam Yılmaz ile görüşmelere de başladığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2017, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48