7. Meslekler Sempozyumu ve Üniversite tanıtım fuarı” gerçekleştirildi.

TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları PDR Birimi tarafından 9 Nisan 2015 tarihinde organize edilen,“7. Meslekler Sempozyumu ve Üniversite Tanıtım Fuarı” gerçekleştirildi.

7. Meslekler Sempozyumu ve Üniversite tanıtım fuarı” gerçekleştirildi.

TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları PDR Birimi tarafından 9 Nisan 2015 tarihinde organize edilen,“7. Meslekler Sempozyumu ve Üniversite Tanıtım Fuarı” gerçekleştirildi. Uluslararası İlişkiler, Psikoloji, Beslenme ve Diyetetik, İşletme, Ekonomi, Biyoinformatik ve Genetik, Hukuk, Endüstri Mühendisliği, Mimarlık, Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği, Fizyoterapi, Eczacılık, Diş Hekimliği ve Tıp dallarında katılan uzmanlar meslekleri hakkında öğrencileri bilgilendirip, sorularını yanıtladı. Ayrıca 16 tane üniversite tanıtım standlarında broşür ve kitapçıklarıyla kendilerini tanıttı.

HAYATLARINI ŞEKİLLENDİRECEKLER

TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları PDR Birimi gazetecilere yaptığı açıklamada, öğrencilere meslekleri tanıtmak amacıyla düzenledikleri sempozyumun olumlu sonuçlarından mutluluk duyduklarını söyledi. Okulun Rehberlik Biriminin organize ettiği çalışmanın bölgedeki diğer okullara da örnek olduğu söyledi. Gidecekleri üniversiteler ve seçecekleri meslekler hakkında bilgi almak onların hayatlarını şekillendireceği için çok önem verdiğimiz bu çalışmayı devam ettireceğiz.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2015, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48