AK Parti yönetiminden Başkan Güneş´e ziyaret

AK Parti yönetiminden Başkan Güneş´e ziyaret

AK Parti yönetiminden Başkan Güneş´e ziyaret
Çaycuma Ak Parti Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte kadınlara seçme ve seçilme hakkının verildiği 82. yıl dönümü münasebeti ile belediye başkanı Zerrin Güneş’i makamında ziyaret ettiler.
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sayın Suzan Akman, Bu gün biz kadınlara seçme ve seçilme haklarının verilmesi yıl dönümü sebebiyle İlçe Başkanımız Sayın Ahmet Çolakoğlunun zarif eşi Selvi Çolakoğlu ve kadın kolları yönetimimizdeki Binnur Çufalı Özcan ablamla beraber çok saygı duyduğum çok da sevdiğim değerli büyüğümüz Saltukova belediye başkanımız Zerrin Güneş ı bugün makamında ziyaret ettik. Her şey çok güzeldi. Güler yüzü, hoş sohbeti için çok teşekkür ederim Zerrin başkanım. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ün bizlere armağan ettiği seçme ve seçilme hakkımiz kutlu olsun” dedi.
Başkan Güneş, “Hatırlanmak güzel, ziyaretinizden çok mutlu oldum. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürkün kadınlarımıza verdiği seçme ve seçilme hakkının güzelliğini, eşsizliğini bizimle paylaşmak için ziyaretimize gelerek bizleri mutlu kılan AK Parti Çaycuma Kadın Kolları Başkanı ve Yöneticilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yolunuz açık bahtınız aydınlık olsun” dedi.
Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2016, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48