Alaplı MHP´de bir ilk

Milliyetçi Hareket Partisi Alaplı İlçe Başkanı Serhat Sözer, Göreve gelir gelmez verdiği sözlerden birini yerine getirdiklerini ifade ederek, Alaplı’da İlk kez kadın kolları kurmamıza rağmen bayanların göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ediyorum “dedi.

Alaplı MHP´de bir ilk

Milliyetçi Hareket Partisi Alaplı İlçe Başkanı Serhat Sözer, Göreve gelir gelmez verdiği sözlerden birini yerine getirdiklerini ifade ederek, Alaplı’da İlk kez kadın kolları kurmamıza rağmen bayanların göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ediyorum “dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Alaplı İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Şerife Oktay seçildiğini ifade eden Sözer yaptığı açıklamada şunları söyledi;“Göreve gelir gelmez verdiğimiz sözlerden birini daha yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi Alaplı İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Şerife Oktay seçilmiştir. Alaplımız da ilk kez kurmamıza rağmen bayanların göstermiş olduğu yoğun ilgiye ve bu coşkulu kalabalığa çok teşekkür ederim. Kadın kollarımızın özellikle böyle hassas bir dönemde kurulması bizim için daha da önemlidir. Gerek Türk tarihinde gerekse dinimizde kadının önemli bir yeri olmuştur. Bu hassasiyetle kendilerine önemli bir eksiğimizi giderip bu kutlu yolda bizimle beraber yol almayı kabul ettikleri için kendilerine bir kere daha teşekkür ediyorum. Cenabı Allah yar ve yardımcıları olsun. İlçe kongremizde de belirttiğim gibi savsaklamaya ağırdan almaya tahammülümüz kalmamıştır. Gerek köy ziyaretlerimiz gerek merkezde yaptığımız çalışmalara kadın kollarımızın da yapacağı güçlü çalışmalar da eklenince partimiz Yüce Allah´ın da izniyle Zonguldak tan en az 2 milletvekili çıkaracağına olan inancımız daha da artmıştır. MHP Alaplı İlçe Kadın Kolları Başkanı Şerife Oktay: Beni ve yönetimimi bu göreve layık gören ilçe başkanımıza il başkanımıza il kadın kolları başkanımıza çok teşekkür ederim. Bize verilmiş olan bu onurlu görevi en iyi şekilde ve layığı ile yapmaya çalışacağız. Ben ve listemizdeki kadın kolları üyelerimiz ile genel seçim öncesi çalışmalarımıza hız vereceğiz. Ve ilçe başkanım söylediği gibi Zonguldak ta en az 2 milletvekili çıkartmak için çalışacağız. Rahmetli Cennet mekân Başbuğumuz Alparslan Türkeş’ in emaneti olan Milliyetçi Hareket Partisi’nde görev almakla, halkımızın esenliği ve mutluluğu için elimden gelen gayreti göstereceğimin bilinmesini isterim. Bu vesileyle, bütün kadınlarımızın MHP çatısı altında birleşmeleri için davetimizi belirterek, halkımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Allah mahcup etmesin. Ne mutlu MHP’liyim diyene Ne Mutlu Türküm diyene”

Diğer yandan Milliyetçi Hareket Partisi Alaplı Kadın kolları yönetimi şu isimlerden oluştu;

Başkan: Şerife Oktay, Başkan Yardımcısı: Yasemin Uğuz Sekreter: Nihal Şen, Muhasip: Yağmur Akçil Üye: Esmeray Sönmez Üyeler; Gönül Akdeniz, Ayfer Oktay ,Nursel Denizhan,Hülya Aldemir, Özlem Yılmaz, Hasibe Alagöz ve Gülten Arslan

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2015, 15:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
cem
cem - 7 yıl Önce

Serhat Başkan Alaplımıza hareket getirdi Ereğli´ye de bir genç başkan kazansaydı iyi olacaktı teşkilat gençler taşıyor artık helal olsun

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48