BAKKA Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

Şubat ayı BAKKA Yönetim Kurulu Toplantısı 25 Şubat 2016 tarihinde, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Toplantı Salonu’nda Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Zonguldak Valisi Ali Kaban’ın başkanlığında yapıldı.

BAKKA Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

Şubat ayı BAKKA Yönetim Kurulu Toplantısı 25 Şubat 2016 tarihinde, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Toplantı Salonu’nda Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Zonguldak Valisi  Ali Kaban’ın başkanlığında yapıldı.

Toplantıya, Karabük Valisi  Orhan Alimoğlu, Bartın Valisi  Seyfettin Azizoğlu, Zonguldak Belediye Başkanı S. Muharrem Akdemir, Bartın Belediye Başkanı  Cemal Akın, Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı  Vacit Durubaş, Bartın İl Genel Meclis Başkanı  Kenan Dursun, Karabük İl Genel Meclis Başkanı Sn. Hasan YILDIRIM, Zonguldak TSO Başkanı Sn. Metin DEMİR, Karabük TSO Başkanı Tuncay Özcan, Bartın TSO Başkanı  Cihat Çakır, BAKKA Genel Sekreteri  İbrahim Kuzu ile Ajans personeli katıldı.

BAKKA Yönetim Kurulu Başkanı Zonguldak Valisi Ali Kaban, toplantı öncesi yaptığı açıklamada “BAKKA Yönetim Kurulu’nun bir süredir birikmiş olan gündemi dolayısıyla bir araya gelmiş bulunuyoruz. Kalkınma Ajanslarının kuruluş amaçlarına uygun olarak bölgemize en güzel bir şekilde hizmet edilmesi ve çalışma yapılması için ne gerekiyorsa yapmak üzere bir araya geldiğimiz bu toplantıların hayırlara vesile olmasını diliyorum. Hepinize hoş geldiniz diyorum” diye konuştu.

Toplantı 2016 yılına dair öngörüler hakkında Yönetim Kurulu Üyelerinin karşılıklı görüş alışverişinde bulunmaları ve gündem maddelerinin görüşülmesi ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2016, 12:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48