BASIN MENSUPLARI İLE AKŞAM YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİLER

BASIN MENSUPLARI İLE  AKŞAM YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİLER
gundemeregli.com-Kurtlar Vadisi Pusu oyuncularından Ayşe Çiğdem Batur, Cahit Kayaoğlu ve Erhan Ufak, Akçakoca Sky Tower Oteli’nin konuklarıydı.

Düzce Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu tarafından düzenlenen bir söyleşiye katılmak üzere Düzce’ye gelen ünlü dizi film oyuncuları, söyleşinin bitmesinin ardından Sky Tower Oteli’nin konukları olarak Akçakoca’ya geldiler. Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Aytekin Seçkin tarafından karşılanan ünlü oyuncular, otel yöneticileri ve basın mensuplarıyla birlikte akşam yemeği yediler. Otel çalışanları ve müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan dizi oyuncuları, çok sayıda otel müşterisinin birlikte fotoğraf çektirme tekliflerini geri çevirmediler.

Yemek sonrasında basın mensuplarına bir açıklama yapan konuk oyuncular, gördükleri ilgiden memnuniyetlerini ifade ederken, Akçakoca’nın güzelliğinden etkilendiklerini ve otelin doğal manzarasını harika bulduklarını söylediler.

Dizide temsil ettiği Savcı karakteriyle, izleyicilerin gönlünde taht kuran ve kendisi de Düzceli olan oyuncu Ayşe Çiğdem Batur ise, Akçakoca’yı iyi bildiğini ve oyuncu arkadaşlarının da Düzce ve Akçakoca’nın güzelliklerini görmek istediklerini söyleyerek, her fırsat bulduğunda Akçakoca’ya gelmek istediğini sözlerine ekledi. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin oyuncuları, Akçakoca Sky Tower Oteli’nin teras katında toplu fotoğraf çekiminden sonra otelden ve İlçe’den ayrıldı.
Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2014, 21:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48