Başkan Uysal’a tepki gösterdi

Demokrat Parti Genel İdare Kurulu üyesi Celal Olkaç, kendisinin yapmış olduğu konuşmadan dolayı Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr Dr Hüseyin Uysal’ın kongreden hoş olmayan bir tavırla ayrıldığını dile getirerek tepki gösterdi

Başkan Uysal’a tepki gösterdi

Demokrat Parti Genel İdare Kurulu üyesi Celal Olkaç, kendisinin yapmış olduğu konuşmadan dolayı Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr Dr Hüseyin Uysal’ın kongreden hoş olmayan bir tavırla ayrıldığını dile getirerek tepki gösterdi.

Olkaç yaptığı yazılı açıklamada şunları belirtti; “14 Aralık 2014 Tarihinde Kdz. Ereğli Demokrat Parti ilçe kongremize katılan belediye başkanı Sayın Hüseyin UYSAL yapmış olduğum konuşmadan rahatsızlığını hissederek kongreden hoş olmayan bir tavır ile ayrılmıştır.Yaptığım konuşmada AKP nin güney doğu politikasını eleştirmiş ve ülkenin bölünmez bütünlüğünün sıkıntı içinde olduğunu ifade etmiş halkımızın oy verirken çok iyi düşünmesi gerektiğini söyledim. Konuşmamda Sn UYSAL a ve Kongremize katılan Chp ilçe başkanı Sn Hayrettin KARTAL a kongremizi onurlandırmalarından dolayı iki üç defa teşekkür ettim. Sn Belediye başkanını incitecek hiçbir şey söylemedim. Sn belediye başkanı kongremize katıldı diye AKP yi övecek bir politikacı değilim. 40 senedir siyaset içindeyim nerde ne söyleneceğini çok iyi bilirim. Belediye başkanı AKP’nin temsilcisi değil ereğli halkının temsilcisidir. Seviyeli ve düzeyli eleştiriye açık olması lazımdır. Hoş görü ilke edinmesi lazımdır. Kdz. Ereğli belediye başkanı olmak o makamı doldurmak kolay değildir. Kendisi ile ilk karşılaşmamda böylesine talihsiz bir olay yaşamak istemezdim. Kongremize katıldığı ve belediye başkanı sıfatı ile onurlandırdığı için tekrar teşekkür ederim. Davranışının hoş olmadığını bu tür davranışları yapmaması gerektiğini de hatırlatmak istiyorum”

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2014, 15:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 8 yıl Önce

bu kadar eleştiriyi kaldıramayan başkan önce kendi meclis üyelerine söz geçirsin.işgal etmesin.ereğli basit kavgalara yeterince zaman kaybetti .

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48