“Cinsel İstismar” suçlamasına 18 yıl hapis istemi

“Cinsel İstismar” suçlamasına 18 yıl hapis istemi

“Cinsel İstismar” suçlamasına 18 yıl hapis istemi
Zonguldak’ta 23 Mart 2016 tarihinde, yolda yürüyen lise öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan 25 yaşındaki Ufuk K.’nin 18 yıl hapis cezası ile cezalandırılması talep edildi. 
Zonguldak Adliyesi 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada tutuklu sanık Ufuk K.’nin yanı sıra mağdur F.S. ve taraf avukatları katıldı. Doğalgaz tesisatçılığı yapan Ufuk K., olay günü yaşananları anlattı. Ufuk K., “Olay günü içki ve uçucu madde aldım. İçtikten sonra çarşıya indim. Sonra geneleve gittim içkiliydim diye almadılar. Daha sonra karşıdan bir kızın geldiğini gördüm. Amacım taciz etmek değildi. Kötü niyetim yoktu. Irza geçmek niyetim yoktu yaptıklarımdan dolayı çok pişmanım. Sarıldım yere düştük. Kesinlikle tehdit etmedim. O panikle kalkarken yerde telefon gördüm benim telefonum zannettim. Onun için aldım. Yoksa almazdım” dedi.
Mağdur F.S. ise olay günü servisten inerek evine gittiği sırada yaşadığı olay nedeniyle şikayetçi olduğunu söyledi. “Cinsel istismar” ve “Yağma” suçlamalarıyla 18 yıl hapis cezası ile cezalandırılması istenen Ufuk K.’nin tutukluluk halinin devamına karar verilirken duruşma ileri bir tarihe ertelendi.
Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2016, 06:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48