Hizmet için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayları, Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda Başbakan ProfDr Ahmet Davutoğlu tarafından tanıtıldı.

Hizmet için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayları, Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda Başbakan ProfDr Ahmet Davutoğlu tarafından tanıtıldı. AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayları Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu, Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ve Akın Kaymak Başbakan ile el ele tutuşarak 7 Haziran Genel Seçimlerinde başarı sözü verdiler. Aday Tanıtım törenine başta Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun ve ilçe başkanları olmak üzere çok sayıda Zonguldak’tan AK partili vatandaşlar katıldı.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar Aday Tanıtım töreniyle ilgili yaptığı açıklama da; “ Bugün AK parti Milletvekili Adaylarımızı tanıtım törenini Başbakanımızın katılımı ile gerçekleştirdik. Salonda çok muhteşem bir tablo vardı. Tüm Türkiye’denteşkilat mensubu arkadaşlarımız bizleri yalnız bırakmadılar. Zonguldak ilimizden de katılım oldukça fazlaydı. Törene katılan hemşerilerime sonsuz teşekkür ederim. Başbakanımız insan odaklı seçim beyannamemizi açıkladı. 12 yıl boyunca insana hizmet için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz “dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2015, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48