Maddi sıkıntılar sebebiyle intihar kalkıştı

Maddi sıkıntılar sebebiyle psikolojik sorunlar yaşayan bir kişi, kayalığa çıkıp intihar girişiminde bulundu.

Maddi sıkıntılar sebebiyle intihar kalkıştı
Zonguldak’ta, maddi sıkıntılar sebebiyle psikolojik sorunlar yaşayan bir kişi, kayalığa çıkıp intihar girişiminde bulundu. 

Olay, Zonguldak liman arkası mevkisinde meydana geldi. İddiaya göre, evi heyelanda hasar gören ve maddi sıkıntı yaşayan Adnan C. (45) intihar etmek için limanda bulunan kayalıklara çıktı. Şiddetli lodos ve fırtına nedeniyle zaman zaman yükselen dev dalgalar kayalıklarda duran Adnan C.’ye çarptı. Çevrede bulunan vatandaşlar şiddetli dalgaların Adnan C.’ye çarpmasıyla korku dolu anlar yaşadı. İlk olarak olay yerine gelen polis ekipleri Adnan C.’yi çıktığı kayalıklardan indirmek için ikna çalışmaları yaptı. Sonra olay yerine çağrılan 112 Sağlık ekipleri de elinde tuttuğu cam şişeyi boğazına dayayan Adnan C.’nin çıktığı kayalardan inmesi için ikna etmeye başladı. Zaman zaman kayalara vuran dev dalgalar yaklaşık bir saat boyunca Adnan C.’yi ikna etmeye çalışan polis ekipleri ve 112 sağlık ekiplerini de tehlikeye düşürürken Adnan C, çıkmış olduğu kayalıklardan indirilerek olay yerinde hazır bekletilen ambulansla Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.BALIKÇILARDAN İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNAN ADAMA TEPKİ

Adnan C.’nin yaşadığı psikolojik sorunlar nedeniyle 9. kez intihar girişiminde bulunması bölgede balıkçılıkla uğraşan vatandaşları isyan ettirdi. Adnan C.’nin sık sık intihar girişiminde bulunduğunu ifade eden bir vatandaş ise, “Sağlıkçılar orada taşların tepesinde yürüyor onu kurtarmak için, o kızlara bir şey olsa ne olacak? Her sene aynı şeyi yapıyor biz artık bıktık” dedi.
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2015, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48