Nuri Tekin, Hizmet için Çaturoğlu´yla uyum içindeyiz

Alaplı İlçesi Esnaf ve Sanatkar Odası üyeleri için birlik, beraberlik ve kaynaşma kahvaltısı düzenledi.

Nuri Tekin, Hizmet için Çaturoğlu´yla uyum içindeyiz
Alaplı İlçesi Esnaf ve Sanatkar Odası üyeleri için birlik, beraberlik ve kaynaşma kahvaltısı düzenledi. 
Kahvaltıda konuşan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlunun Alaplıya büyük önem verdiğini belirterek, Bakanlığa talimat vererek İller Bankasından 250 Bin TL değerinde hibe içme su borusu için aldıklarını bildirdi. 
Tekin, gazetecilere yaptığı açıklamada, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu milletvekili olarak uyum içerisinde çalıştıklarını da dile getirerek, “Alaplıda yaşamış olduğu sorunları tek tek çözüyoruz” şeklinde konuştu.
Tekin, göreve seçildikleri tarihinden bu yana günün tamamının dolu dolu geçtiğini ifade ederek, Alaplıda, göreve geldiğimiz ilk günden itibaren mesai saati ve günü gözetmeksizin çalışıyoruz. Herkese giderek herkesin derdini dinlemeye gayret gösteriyoruz. Belediye Başkanı olarak seçildiği günden itibaren halka en iyi hizmeti vermenin çabası içerisinde olduklarını belirten Başkan Nuri Tekin, 2014 yılından sonra ilçede ilkleri gerçekleştirmeye başladıklarını söyledi. Başkan Tekin Biz Belediye Başkanı seçildiğimiz günden itibaren Tek Sevdamız Alaplı diyerek yol çıktık. Bu doğrultu da İlçemizin büyümesi ve gelişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ile birlikte uyum içerisinde çalışarak İlçemize hizmet etmeye çalışıyoruz. Çaturoğlunun desteği ile İller Bankasında hibe 250 Bin TL değerinde içme su borusu aldık. Çaturoğluna Belediyeye verdiği desteklerden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. İçme su boruları en kısa zamanda İlçemize gelecek ve hemen çalışmalara başlayacağız. Alaplımızı güzel bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz. İnşallah hep birlikte çalışarak hedefimize ulaşacağız dedi.
Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2016, 06:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48