ÖDÜLLER ERDEMİR GENEL MÜDÜRÜ SEDAT ORHAN TARAFINDAN VERİLDİ

ÖDÜLLER ERDEMİR GENEL MÜDÜRÜ SEDAT ORHAN TARAFINDAN VERİLDİ

gundemeregli.com-ERDEMİR’in 49. İşletme Yıldönümü dolayısıyla, çalışanlarının çocuklarına yönelik olarak düzenlediği “Benim Renklerimle ERDEMİR” Resim Yarışmasonuçlandı.

23 Mayıs 2014 Cuma günü yapılan törende ERDEMİR Genel Müdürü Sedat Orhan tarafından Dereceye giren çocuklara ödülleri verildi.

Ödül törenine katılan çocuklar, aileleri ve ERDEMİR çalışanları, Çocuklarımızın gözünden ERDEMİR’in resmedildiği 69 özgün eseri bir arada görme imkânı buldu.

ERDEMİR Genel Müdürü Sedat Orhan törende yaptığı konuşmada ; “49. İşletme Yıldönümü nedeniyle çocuklarımızın yaptıkları resimler mutluluk verici. Bence onların hepsi birinci, her biri bir çiçek, onlar bizim geleceğimiz, onların bizi, anne babalarını, işletmeyi nasıl gördükleri bizim için çok önemli. İlerideki hayatlarında derslerinin dışında resimle, müzikle, sporla kendilerini ifade etmeleri yaşamlarını zenginleştirecek ve renklendirecek. Bu etkinliklere katılma konusunda çocuklarımızı yüreklendiren, onlara yol gösteren velilere ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum” dedi. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere 4 kategoride düzenlenen ve 69 başvurunun olduğu yarışmada resimler, ilçede görev yapan resim öğretmenleri Sevinç Yıldız Tanan, Ebru Aydın ve Vasfiye Doğan’dan oluşan bağımsız bir jüri tarafından değerlendirildi. Yarışmaya katılan çocukların bazıları resimlerinde ERDEMİR’i mutluluk üreten, ülkeye katkı sağlayan büyük bir aile olarak tarif ederken, bazı resimlerde ise ERDEMİR eve giren ekmek ve anne babalarının güvenli iş yeri olarak anlatılıyor. Ayrıca ERDEMİR ürünlerinin günlük yaşamın her alanında var olduğu vurgulanıyor. Birincilerin okul öncesi ve ilkokul kategorisinde ipad mini, ortaokul ve lise kategorisinde ipad, ikincilerin fotoğraf makinesi üçüncülerin ise saat ile ödüllendirildiği yarışmada tüm katılımcı çocuklara anı olarak kendi yaptıkları resimlerin basılı olduğu tişörtler armağan edildi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2014, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48