ON GÜN İÇİNDE TRAFİĞE AÇILACAK…

ON GÜN İÇİNDE TRAFİĞE AÇILACAK…

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Çakır, Köprülü Kavşak ta asfaltlama çalışmalarına başlandığını ve 10 gün içerisinde kavşağın trafiğe açılacağını bildirdi.

Devrek Yol ayrımında bulunan Köprülü Kavşakta başlayan asfalt çalışmalarını inceleyen Çakır, Köprülü Kavşak hizmetine ‘Ucube’ diyerek yapılan bu hizmeti eleştiren Belediye Başkanı Posbıyık’a da tepki gösterdi.

Fatih Çakır “Biz istiyoruz ki Ereğli’nin bütün sorunlarını çözelim. Yol sorunudur, Ereğli Devrek yoludur, buradaki köprülü kavşaktır, liselerdir, okullardır, adliyedir, fen lisesidir. Bunların hepsini takip edip Ereğli’nin hizmetine sunmaya çalışıyoruz”dedi.

Asfaltlama çalışmasını yapan Müteahhit Firma Temsilcisi Cemil Üstün ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ereğli’ye AK Parti olarak bir hizmet daha kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek; “Bugün itibariyle asfaltlama çalışmalarına başlandı. Bu çalışmalar bitince, tahminimiz bir hafta-10 gün içerisinde Köprülü kavşağı gidiş-geliş olarak trafiğe açacağız. Kavşak üzerinden trafik akarken trafikte rahatlamanın olduğunu herkes görecek ve hemen yan bağlantı yollarında çalışmalara başlanacak. Ereğli halkımız hizmetin en iyisini hak ediyor. Biz de AK Parti olarak Ereğli’ye bir hizmet daha kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

BİZ İSTİYORUZ Kİ EREĞLİ’NİN BÜTÜN SORUNLARINI ÇÖZELİM

Çakır, bazı basın-yayın organlarında Köprülü Kavşak hizmetine ‘Ucube’ diyerek yapılan bu hizmeti eleştiren Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a da tepki göstererek; “Posbıyık’ın zihniyeti CHP zihniyeti. Ankara’da, İstanbul’da da yol yapmaya karşı çıkan zihniyetin aynısı. Bunlar zamanında Boğaz köprüsüne de karşı çıkmışlardı. Bu millet için çaktıkları bir çivi olmaz, yapılan bir hizmeti de sadece eleştirirler. Biz istiyoruz ki Ereğli’nin bütün sorunlarını çözelim. Yol sorunudur, Ereğli Devrek yoludur, buradaki köprülü kavşaktır, liselerdir, okullardır, adliyedir, fen lisesidir. Bunların hepsini takip edip Ereğli’nin hizmetine sunmaya çalışıyoruz. Bu millet için bir çivi çakamayanlar, Ereğli’ye gelmesi gereken bir hizmete yardımcı olması gerekirken, maalesef böyle dedikodu üreterek, eleştirerek karalamaya çalışıyorlar. Yapılan şey Ereğli’ye yapılmıştır, bizim şahsı malımız değildir, Ereğli halkınındır. Bu bir millete hizmettir” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2013, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER