AK Partide Aday Adaylığı Başvuru Süreci Başladı.

AK Partide Aday Adaylığı Başvuru Süreci Başladı.

AK Partide Aday Adaylığı Başvuru Süreci Başladı.

Yerel Seçimler öncesi Aday Adaylığı başvuru sürecinin 5 Kasım Pazartesi itibari ile başladığını belirten AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Başvuru şartlarının belirlendiğini söyledi.
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler için Adaylık Başvurusu ile ilgili açıklama yapan İl Başkanı Zeki Tosun, “AK Parti’den Yerel Seçimler için Belediye Başkanı, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyesi adayı olmak isteyenlerin aday adayı başvuru şartları ve tarihi belirlenmiştir. 5 Kasım 2018 Pazartesi günü başlayıp 12 Kasım 2018 Pazartesi günü sona erecektir” dedi.

Başvuruların bizzat AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı binasına gelerek yapılabileceği gibi AK Parti Genel Merkez’inden de başvuru yapılabileceğini belirten İl Başkanı Zeki Tosun, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Belediye Başkanı, Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Aday adaylığı başvuruları İl başkanlıklarımızdan alınacak basılı formların veya partimizin www.akparti.org.tr internet adresinde yer alan formların bilgisayar ortamında veya el yazısı ile doldurularak, başvuru için istenen belgeler de eksiksiz olarak eklenmek suretiyle yetkili mercilere bizzat yapılacaktır” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2018, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48