Azar, Vali Çınar'a portre hediye etti

Azar, Vali Çınar'a portre hediye etti

Azar, Vali Çınar'a portre hediye etti

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksek Okulu (MYO) ahşap oyuncak atölyesini ziyaret etti. Ziyarette Rektör Vekili Azar, Çınarın yer aldığı portreyi kendisine hediye etti.
Vali Ahmet Çınar, beraberinde Bülent Ecevit Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Azar, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş ve Çaycuma ilçe protokolünden yetkililer ile birlikte Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Kampüsünü ziyaret ettiler.

Üniversitemiz Çaycuma Kampüsünde bulunan, Ahşap Kültürü Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne bağlı Mobilya Dekorasyon ve Ahşap Oyuncak Atölyesini inceleyen heyet, atölyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ayrıca Çaycuma Kampüsü içerisinde çeşitli incelemeler yapan heyet, bilgi alışverişinde bulundu. Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Azar şunları söyledi: “Merkezimiz tarafından yapılan Ahşap Oyuncakların tasarlanıp üretilmesiyle tasarım yeteneğimizi geliştirmeyi, üretim uygulamalarını teşvik etmeyi, oyuncak sanayimize katkıda bulunmayı ve ahşap oyuncak üretimini artırmayı amaçlıyoruz. Yaptığımız bu çalışmalar yeni fikirlerin de ortaya çıkmasına zemin hazırlayacaktır. Başta Yüksekokul Müdürümüz Hikmet Yazıcı olmak üzere emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.” Ardından Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Azar tarafından Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’a mobilya dekorasyon ve Ahşap Oyuncak Atölyesini ziyareti sonrasında ahşap oyuncak, lazer yakma tekniği ile yapılmış portresi ve ahşap kalemlik takdim edildi. Hediyeler için Rektör Vekili Azar’a teşekkürlerini sunan Zonguldak Valisi Sayın Ahmet Çınar şunları söyledi: “Çocuklar için yapılan her çalışmanın ehemmiyetinin farkındayız. Bu anlamda yapılan her çalışmayı destekliyoruz. Rektör Vekilimizin şahsında Üniversitemizin bu türde çalışmalarına katkı sunan tüm akademik ve idari personeline teşekkür ediyorum.”

Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Azar tarafından Vali Ahmet Çınara bir adet ahşap oyuncak, lazer yakma tekniği ile yapılmış portresi ve bir adet ahşap kalemlik hediye edildi.

haber

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2017, 14:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48