BAKKA HİZMET BİNASI 10 YILLIĞINA TEKRAR BAKKA'YA KİRALANACAK

BAKKA HİZMET BİNASI 10 YILLIĞINA TEKRAR BAKKA'YA KİRALANACAK

Zonguldak İl Genel Meclisi'nin 4'üncü birleşimi gerçekleştirildi. İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli başkanlığında gerçekleştirilen birleşim açılış ve yoklama ile başladı.

Mecliste 4 Aralık Dünya Madenciler günü sebebiyle Meclis Başkanı Necdet Karaveli, sözü meclis üyeleri arasında bulunan eski GMİS yöneticileri olan Adnan Tıska ve Ramis  Muslu yaptıkları konuşmalarda 4 Aralık Dünya Madenciler Gününü kutladılar.  AK Parti Çaycuma İl Genel Meclis Üyesi Adnan Tıska, “Perşembe de ensest ilişki vakalarında artış var şeklinde açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır'a sert tepki göstererek kınadığını söyledi.’’

BAKKA HİZMET BİNASI, 10 YILLIĞINA TEKRAR BAKKA'YA KİRALANACAK

Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait, İlimiz Kozlu İlçesi Güney Mahallesi Zonguldak Yolu Caddesinde, tapunun F27-B-06-A-1-D pafta, 30 ada, 71 parselinde kayıtlı 1.343,44 m² yüzölçümlü arsa üzerinde bulunan, 2 bodrum ve 2 normal kattan oluşan 4 katlı binanın, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu hükümlerine göre on (10) yıl süreyle, tekrar Batı Karadeniz Kalkınma Ajansına kiraya verilmesiyle ilgili Plan ve Bütçe, İçişleri ile Sanayi ve Ticaret komisyonlarının, ortaklaşa hazırlamış oldukları 32 – 13 – 13 sayılı raporlarının görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Mecliste İl Özel İdareleri ile İl Özel İdarelerinin Üyesi Oldukları Mahalli İdare Birlikleri Personelinin, Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Esaslarına Dair Yönetmelik hükümlerine göre, 2020 yılında yapılan görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavında, başarılı olan 7 personel kazandıkları yeni görevlerine atanmış olup, söz konusu atamalarla ilgili, 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 36. maddesi gereğince, İl Genel Meclisinin bilgilendirilmesi yapıldı.

Mecliste gündem dışı söz alan CHP Çaycuma İl Genel Meclis Üyesi Burhanettin Çakır, Filyos havzasında belediyelerin su Birliği kurması gerektiğini ifade etti. Gelecek toplantının gün ve saati belirlenerek birleşim sona erdi.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2020, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48