BAŞKAN ALAN:ÜZÜLMEZ KÜLTÜR VADİSİNİN İŞLETMESİNE TALİBİZ

BAŞKAN ALAN:ÜZÜLMEZ KÜLTÜR VADİSİNİN İŞLETMESİNE TALİBİZ

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Üzülmez Kültür Vadisi'nin işletmesine talip olduklarını açıkladı.

Başkan Selim Alan yaptığı açıklamada, Karaelmas Diyarı’mızı inşallah hak ettiği noktaya hep birlikte getireceklerini belirteterek şunları ifade etti:


"Cuma günü Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz, Sayın Zonguldak Milletvekillerimiz;  Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar ve çok kıymetli konuklarımızın katılımı ile kentimizin endüstriyel belleğinde önemli bir yer edinmiş olan ‘Üzülmez Kültür Vadisi Projesi’nin tanıtım programına katıldık. 
Emeğin Başkenti’ni tekrar ayağa kaldırmak için şehrimize yapılan tüm proje ve çalışmaları destekliyor, özellikle şehrimizde kent belleği ve kent hayatını zenginleştirmek, şehrimizin endüstriyel mirasının turizme kazandırılması ve yeniden işlevlendirilmesi amacına hizmet edecek.
Üzülmez Kültür Vadisi Projesi’ni şehrimize kazandıracak olmanın heyecanını yaşıyor ve kültür vadimizin işletmesine talip olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Üzülmez Kültür Vadisi Projesi’nin hayata geçirilmesi konusunda emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. Karaelmas Diyarı’mızı inşallah hak ettiği noktaya hep birlikte getireceğiz

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2020, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48