Belediyeyi kazanmak için kadınlara çok iş düşüyor

Belediyeyi kazanmak için kadınlara çok iş düşüyor

Belediyeyi kazanmak için kadınlara çok iş düşüyor

Ak Parti İl Kadın kolları Başkanı Züleyha Yazıcı Arıman, Kadın kollarının kongresine yönelik çalışmaların devam ettiğini ifade etti. Yeni hafta içinde kongre tarihinin belli olacağına işaret eden Arıman, Ankara’da gerçekleştirilen 122. Genişletilmiş İl başkanları toplatışına yönelik değerlendirmelerde bulundu. Arıman, “Ankara’da yerel yönetimlerle ilgili toplantımız vardı çok verimli geçti. Perşembe günü il başkanımız yerel yönetimler başkanımız, Gençlik Kolları başkanımız, İl Genel Meclisi başkanımız vardı, vekillerimiz vardı, Erol Kaya Beyle orada Zonguldak ile ilgili yapılan anketlerin sonuçları değerlendirildi. Zonguldak Belediyesi’ni artık almamız gerektiği konusunda özellikle bayanlara çok iş düşüyor. Ankara’daki toplantımın ardından hemen bizde programımız yapmak için toplantı yapıyoruz” dedi.
“KONGRE TARİHİ BELİRLENECEK”
Kongre tarihinin yeni hafta içinde belirleneceğine işaret eden Başkan Arıman, “Biliyorsunuz şimdi ana kademe kongremiz bitti. Biz de kendi kongre hazırlıklarımızı yapıyoruz. Dün Cumhurbaşkanımızla ve Ondan önceki gün de bizim teşkilatta toplantılarımız vardı Ankarada. En önemli gündemimiz tabii ki kongremizdi. Kongre tarihi bize önümüzdeki 15 güne kadar gün verilecek. Çünkü Genel Başkan Yardımcısı ve ya da bakan ayarlamaya çalışıyor. Onların randevularına göre bizde uygun bir günde kongremizi yapacağız” dedi.
“YEREL SEÇİMDE KADINLAR ÖNEMLİ”
Zonguldak Belediyesi’ni Ak Parti’ye kazandırmak için kadınlara büyük iş düştüğünü ifade eden Ak Parti’li Arıman, “Sandık çalışmalarına başladık mahallelerde. Mahalle yönetimlerini kongreden sonra yenileceğiz. Ama şimdi sandık bazlı çalışmalarımıza başladık. Ankara’da yerel yönetimlerle ilgili toplantımız vardı çok verimli geçti. Perşembe günü il başkanımız yerel yönetimler başkanımız, Gençlik Kolları başkanımız, İl Genel Meclisi başkanımız vardı, vekillerimiz vardı, Erol Kaya Beyle orada Zonguldak ile ilgili yapılan anketlerin sonuçları değerlendirildi. Zonguldak Belediyesi’ni artık almamız gerektiği konusunda özellikle bayanlara çok iş düşüyor. Ankara’daki toplantımın ardından hemen bizde programımız yapmak için toplantı yapıyoruz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2018, 13:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48