BEÜ'de eğitim başladı

BEÜ'de eğitim başladı

BEÜ'de eğitim başladı

BEÜ tarafından hazırlanan, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) teknik destekli  ‘Avrupa Birliği (AB) Hibe Programları Proje Yazma ve Uygulama Eğitimi’ başladı.
Proje kapsamında Maden Mühendisliği Bölümünde, üniversite de faaliyet göstermekte olan Uygulama ve Araştırma Merkez Müdür ve yetkililerine, AB projeleri ile ilgili akademik birim temsilcilerine 4 gün süre ile Yüksek Endüstri Mühendisi Kıdemli Proje Eğitmeni İbrahim Coşkun tarafından Avrupa Birliği Hibe Programları Proje Yazma ve Uygulama Eğitimi veriliyor.  
Rektör Yardımcısı ve Proje Koordinatörü Prof. Dr. V. Haktan Özaçmak yaptığı açıklamada, uluslararası boyutta olan AB Projeleri hazırlama ve uygulama konusunda üniversitemiz akademik personeline verilecek eğitimin, AB projeleri kapsamında hem deneyim hem de proje sayısını artıracağını ifade etti.   Prof. Dr. Özaçmak, proje ile ülkemize ve bölgemize katkı sağlamayı amaçladıklarını belirterek, eğitimin tüm katılımcılara faydalı olmasını diledi ve projeye teknik destek sağlayan Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA)’na teşekkür etti. 
AB Proje Yazama ve Uygulama eğitimi, Perşembe günü düzenlenecek sertifika töreni ile sona erecek.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 20:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48