Çaturoğlu, "Yaralar Sarılacak"

Çaturoğlu, "Yaralar Sarılacak"

Çaturoğlu, "Yaralar Sarılacak"

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, dün gece Zonguldak sahillerinde fırtınadan etkilenen bölgelerin kaymakamları, Belediye başkanları, muhtarları ile tek tek görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti ve hasar tespit çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini ve yaraların en kısa zamanda sarılacağını ilettiğini söyledi.

Milletvekili Çaturoğlu yaptığı açıklamada sözlerine şöyle devam etti; “Dün gece Zonguldak sahillerinde meydana gelen şiddetli fırtına nedeniyle hasan gören bölgelerin kaymakamlarını, belediye başkanlarını ve muhtarları tek tek arayarak hasar hakkında bilgiler aldım ve geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Yollar, köprüler, parklar, balıkçı barınakları ile işyerlerinde hasarların olduğu bilgisini aldık. Çok şükür can kaybı yok.

Başta Zonguldak Valimiz Sayın Ahmet Çınar olmak üzere AFAD İl Müdürü, Karayolları, DSİ, İller Bankası ve Ulaştırma Bölge Müdürlerini arayarak hasar tespit çalışmaları hakkında bilgiler aldım. Hasar tespit çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Yaraların en kısa sürede sarılması için de AFAD Başkanı ve Başbakan Yardımcımız Sayın Prof.Dr.Recep Akdağ ile görüşmelerimiz devam ediyor. İl Kongremiz nedeniyle Cumartesi günü İlimize teşrif edecek olan Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a da hazırlanan hasar tespit çalışmalarını sunacağız. Hiç kimsenin endişesi olmasın Devletimiz güçlü, İnşallah yaralar en kısa zamanda sarılacaktır.

Ben tekrar kaymakamlarımıza, belediye başkanlarımıza, hasardan etkilenen iş yeri sahiplerine ve vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Cenabı Allah bu ve buna benzer afetleri bir daha yaşatmasın diyorum.”

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2018, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39