CHP'den GMIS'e Ziyaret

CHP'den GMIS'e Ziyaret

CHP'den GMIS'e Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Fikret Zaman ve Merkez İlçe yöneticileri, Genel Maden İşçileri Sendikasını (GMİS) ziyaret ederek Genel Başkan Ahmet Demirci ile görüştü.
Ziyarette GMİS Genel Sekreteri Satılmış Uludağ ile Genel Mali Sekreteri Adnan Tıska da hazır bulundu. Genel Maden İşçileri Sendikasına iade-i ziyarette bulunduklarını belirten CHP Merkez İlçe Başkanı Fikret Zaman, Sayın Sendika Başkanımız, Yönetim Kurulu ile birlikte bize hayırlı olsun demeye gelmişti. Teşekkür amaçlı iade-i ziyaret için geldik. Söyleyecek çok şeyimiz var. Bundan sonraki eylemlerde bir araya gelmek zorundayız. Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da Cumhuriyet Halk Partisi ve Sendika, Zonguldak adına olacak olan bütün hareket içerisinde yer alacaktır dedi.
Ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci ise Hoşgeldiniz diyorum, tekrar hayırlı olmasını diliyorum. Biz Fikret beyle uzun zamandır dostuz. Gelikte beraber çalıştık. Ben nezaretçiydim, kendisi bizim mühendisliğimizi yaptı. TTKyı en iyi bilen ağabeylerimizden bir tanesi. Çünkü Zonguldakı bilmek madenleri bilmek, maden demek Zonguldak demektir. Bu nedenle Fikret beyin seçilmiş olmasından dolayı memnuniyet duyuyoruz. İnşallah Zonguldakımıza hayırlı olur. Güzel bir birliktelik içerisinde, Zonguldak için ne yapmak gerekiyorsa, iktidarı muhalefetiyle beraberce başarmak bizim boynumuzun borcu. Tüm paydaşlarla beraber, hep birlikte olabilirsek ancak sesimizi duyurabiliriz dedi.

haber

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2018, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48