Emniyetten yalanlama!

Emniyetten yalanlama!

Emniyetten yalanlama!

"Polisevi misafirhanesine ait hiçbir görüntü, hiçbir kimseyle paylaşılması asla söz konusu olmamıştır"

 Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğünce, bir gazetede yer alan polis evindeki görüntüler paylaşıldı iddiası üzerine açıklama yapılarak bu iddianın tamamen asılsız olduğu ifade edildi.

İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Zonguldak’ta yayın yapan yerel bir gazetenin 20 Nisan 2020 tarihinde internet sitesine yer alan Ali Rıza Tığ imzalı köşe yazısının “Bu rezilliğe son verilsin” ara başlığı altında yer alan bölümde;

Polisevi Misafirhanemizde kalan misafirlerimiz ve Emniyet Müdürlüğümüzü itham ve ilzam eden hayal ürünü bir takım itham ve iddialara yer verilmiştir. Polisevinde kalan sağlık çalışanları bizim misafirlerimizdir. Polisevi yönetimimizin 25 Mart 2020 gününden bu yana hizmet verdiğimiz misafirlerimizden herhangi bir rahatsızlığımız söz konusu olmadığı gibi misafir ettiğimiz sağlık çalışanlarının da sunulan hizmetlere dair herhangi bir memnuniyetsizliği mevzu bahis olmamıştır. Şehrimizde dedikodu mahiyetinde dolaşan ve bazı basın yayın organlarına yansıyan birtakım iddialarla ilgili Polisevi idaremizin herhangi bir bilgisi bulunmamaktadır. Ayrıca bahse konu dedikodulara konu olan hususların Polisevimizde gerçekleşmesi mümkün değildir, asla olmamıştır. Polisevi misafirhanesine ait hiçbir görüntü, hiçbir kimseyle paylaşılması asla söz konusu olmamıştır. Söz konusu yazı içeriğinde yer alan iddialar kesinlikle gerçek dışı ve hayal ürünüdür. Kamuoyunun bilgilerine rica olunur." denildi.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2020, 14:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Ali riza magazin haberi yapsin diğer haberleri yüzüne gözüne bulastiriyor.kim kimle yatıyor onlari kovalasin.

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48